Sháníte spolehlivou fotopast? Sáhněte po značce FOXcam

fotopastí značky FOXcam

Fotopasti symbolizují jednodušší a cenově dostupnější způsob pro ostrahu majetku než propracovaný kamerový systém. Hledáte vhodný model, který bude monitorovat váš majetek? Vyzkoušejte značku FOXcam.

FOXcam se těší čím dál větší oblibě

Popularita fotopastí značky FOXcam neustále roste. Stává se tak vůbec nejprodávanější značkou fotopastí u většiny prodejců. Oblibu si přitom tyto fotopasti získávají díky perfektní kvalitě snímků.

O tu se zasluhuje technologie FOXraw, která pracuje s potenciálem optického snímače CMOS čipu. Fotografie pořízené FOXcam fotopastmi jsou tak ostřejší a pyšní se také větší barevnou hloubkou. Fotopast vybavená touto technologií navíc dokáže automaticky vyrovnat přepaly.

Vyberte si ze dvou modelů

Pokud hledáte levnější fotopast, která má však stále slušný poměr mezi cenou a výkonem, vyzkoušejte FOXcam RANGER. Vyniká přitom především při monitorování objektu až do vzdálenosti 12 metrů. Hodí se však i pro pozorování přírody a zvěře, jelikož obrysově lze vidět zvěř až na vzdálenost 18 metrů.

Druhý model najdete pod označením FOXcam SG880MK-18mHD, který je k sehnání již za 4 990 Kč s DPH. Podporuje přitom GSM/GPRS a fotopast lze pohodlně spravovat na dálku. Obrysově dokáže tato fotopast zaměřit zvěř až na vzdálenost 30 metrů. Kvalita snímků je více než skvělá, fotopast je odesílá v rozlišení 1024 x 720 bodů.

Více informací o fotopastech značky FOXcam najdete na www.eshop-fotopasti.cz.