Rodinné domy

Kdo by nechtěl vlastní rodinný dům? Ale jaký dům zvolit? Na trhu je velké množství různých možností – montované domy, mobilní domy, nízkoenergetické domy, výstavba svépomocí,… ale kdo se v tom má vyznat?

Montované domy

Montované domy byly ještě donedávna pro Čechy neznámou záležitostí. Moderní doba ale změnila požadavky na bydlení a tak montované domy nabývají na popularitě. Lidé si je oblíbili zejména pro velmi krátkou dobu výstavby, nízkou náročnost na spotřebu energie, velkou variabilitu a v neposlední řadě i příznivé ceny. Na první pohled se montované domy nijak neliší od domů postavených klasicky z cihel nebo tvárnic. Velký výběr projektů od mnoha firem působících na českém trhu je samozřejmostí. Montované domy Vám poskytnou komfortní bydlení na celý život. Mohou být postaveny i v pasivním nebo nízkoenergetickém standardu.

Mobilní domy

Mobilní domy mají dlouholetou tradici. Za období jejich prvotního většího uplatnění je považována doba po druhé světové válce v Anglii, kdy bylo nutné rychle obnovit vybombardované domy. V současnosti je nejvíce mobilních domů stavěno v USA, kde jde o velmi oblíbený, rychlý a levný způsob bydlení. Velké uplatnění našel tento způsob výstavby také v západní Evropě, zejména v Anglii. Česká republika výhody tohoto fenoménu zatím spíše poznává.

Výstavba domu svépomocí

Jsme národ kutilů, takže není u nás na rozdíl od zahraničí vyjímkou postavit si vlastní dům svépomocí. Vše záleží na vaší zručnosti a odhodlání. Existuje mnoho knih, které vám pomohou se zorientovat, co je všechno potřeba vyřídit. Odměnou za vaši snahu bude výrazná úspora a navíc budete  mít přehled o celém domu. To se hodí pro případné poruchy nebo přestavby.

1 komentář u „Rodinné domy

  1. ok im going to buy a new screen for my iphone 3gS the top part of my screen is cracked not actually the screen but above the screen where there is the little rectangle thing &#3.80;2there the glass fallin out some and i can see orange where the glass used to be is this still just a screen replacement or something else plz help!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *