Okrasné zahrady

Člověk se rád obklopuje přírodou, stromy, zkrátka zelení. Má k ní blízký vztah. Je to pochopitelné, vždyť příroda nám dává život. Jsme pořád její součástí.

Když bydlíme na bytě, tak si musíme vystačit s městskými parky. Nicméně mnoho lidí raději chce mít vlastní kousek přírody. Bude tam mít soukromí a udělá si ji podle svých představ. K tomu tíhnou především lidé, kteří založili rodinu a chtějí mít také prostor pro děti, bazén či stání pro auto.

Okrasná zahrada by měla sloužit všem členům domácnosti. Proto je dobré když je nejen okrasná, ale i praktická. Můžete si třeba někde v rohu zahrady udělat koutek se zeleninou. Do skalky lze zasázet bylinky, které lze použít při vaření.

Pokud zakládáte novou okrasnou zahradu doporučujeme svěřit to do rukou zahradního architekta. Investice se vyplatí, protože nebudete muset za pár let měnit dřeviny, které přerostou nebo budou nevhodně zkombinovány.

Doporučujeme si alespoň přečíst náš článek o inteligentních zahradách

1 komentář u „Okrasné zahrady

  1. Foarte multe gravide sunt trimise sa faca testul de toleranta la glucoza. Noi avem cel putin 3 pe saptamana la laborator. Cred ca mai degraba e o precautie a doctorului decat un risc re;0I#823la&mi pare rau sa aud ca ai avut astfel de emotii dar ma bucur ca e totul bine!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *