Přemýšlíte nad pořízením fotopasti? Vyzkoušejte model podporující cloud

Výrobce fotopastí ScoutGuard

Fotopasti symbolizují jednoduchý a cenově dostupný prostředek pro monitorování zvěře i ostrahu vašeho majetku. Oproti propracovaným kamerovým systémům se totiž jejich pořizovací cena pohybuje pouze v řádech tisíců korun. A jelikož výrobci jdou s dobou, pracují neustále na jejich zdokonalování. Nově proto některé modely podporují cloud.

Cloud se jmenuje Molnus

Výrobce fotopastí ScoutGuard nově tuto službu nabízí u modelu MG984-30mHD. Cloud nese označení Molnus a u fotopastí jej objevíte podle loga smějícího se mraku. Obrovskou výhodou cloudu je skutečnost, že prostřednictvím něj přístroj velmi snadno a rychle nastavíte.

Zároveň nebudete muset řešit žádné technické potíže ze strany vašeho poskytovatele e-mailových služeb. Díky cloudu si budete moct i na dálku prohlížet pořízené snímky nebo si například vyžádat fotografii.

Cloud lze používat kdekoliv a kdykoliv, stačí se jen připojit k internetu. Jednoduše tak můžete fotopast zkontrolovat, i když jste právě na prodlouženém víkendu na chatě nebo na dovolené.

Model MG984-30mHD pracuje bez problémů

Zmiňovaný model z dílny ScoutGuard pracuje s cloudem naprosto bez problémů a nedá se mu nic vytknout. Fotopast symbolizuje absolutní špičku na trhu, která vám ušetří spoustu času i problémů.

Pracuje s technologií BolyRaw, díky které jsou pořízené snímky velmi kvalitní. Jejich rozlišení lze nastavit až do velikosti 30 MP, videa se pyšní rozlišením 1920×1080 bodů.

Pro perfektní noční snímky využívá vysoce svítivé neviditelné infra diody, které mají vlnovou délku 940 nm. Osobu tak na fotografii rozeznáte až do vzdálenosti 15 metrů od fotopasti. Pro účely poznání zvěře je poté model schopen přisvítit scénu až na vzdálenost 25 metrů.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.