Představujeme developera JRD.cz

V dnešním článku si představíme developera jrd, který se zaměřuje především na kvalitní bydlení v pasivním standardu.

Výhody novostaveb si od JRD si představíme na projektu VILA Augustus

Všechny stavby společnosti se vyznačují využitím moderních technologií sloužících ke zvýšení komfortu bydlení a snížení provozních nákladů. Zároveň je sdružuje pojem novostavby Praha.

Teplovzdušné vytápění bytů
Pro vytápění bytů bylo zvolena teplovzdušná jednotka zavěšená pod stropem. Tato jednotka je samostatná pro každý byt a tím platíte jen za to, co skutečně spotřebujete.

Chlazení
Díky využití teplovzdušné větrací jednotky s vestavěným vodním chladičem je možné využívat i systém pasivního chlazení z hlubinného zemního kolektoru. Chlazení začíná, když venkovní teplota překročí nastavenou teplotu. Poté se automaticky reguluje se zvolenou chladící křivkou dle teploty v interiéru. Studený vzduch je přiváděný pomocí podlahových vzduchovodů, které jsou vyústěny podlahovými mřížkami pod okny místností.

Ohřev teplé a topné vody
V suterénu domu jsou umístěny zásobníky teplé vody, která je automaticky dohřívána pomocí tepelného čerpadla. Toto řešení je opět zvolena z důvodu úspory energie, kdy je využíván jeden z nejlevnějších zdrojů ohřevu TUV.

Vila Augustus a tyto exkluzivní byty jsou právě v prodeji. Nachází se v klidné lokalitě vilové čtvrti v Praze 10 – Strašnicích.

Stručně o společnosti JRD s. r. o.

Společnost byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. Tím získala značnou výhodu oproti konkurenci a náskok několik let. Za mnohé stavby dostala ocenění za ekologický přínos. Je členem Centra pasivního domu a České rady pro šetrné budovy. Do současnosti zrealizovali 10 projektů.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.