Nízkoenergetické domy – Nový Sedlec

V dnešním článku si představíme čtvrť nízkoenergetických domů, které právě vznikají v oblasti Nový Sedlec

Tato nová čtvrť se právě staví v obci Sedlec u Líbeznic, která je pouhých 12 minut autobusem od stanice metra Kobylisy. Domy jsou zároveň snadno dostupné i automobilem. Nejbližší sjezd z dálnice D8 – Zdiby (1,5km od domu). Tato oblast spojuje výhody metropole a bydlení na malém městě.

Domy jsou postaveny s ohledem na budoucnost

Energie se neustále zdražují a proto jsou stále populárnější nízkoenergetické domy. Vyšší počáteční investice se vám za pár let vrátí. Domy postavené v oblasti Nový Sedlec splňují energetickou kategorii A (do 50kWh/m2rok). Toho je docíleno pomocí kvalitní izolace pláště domu a euro oken. Pro nižší spotřebu je zároveň dům vybaven tepelným čerpadlem – tepelný zdroj budoucnosti. To je propojené s rekuperační jednotkou, takže dům vám neustále větrá. Zkušenosti s touto kombinací jsou již ověřené řadu let zejména v zahraničí, ale postupně se tato technologie stává standardem i v našich domech.

Pozor brzy proběhnou Dny otevřených dveří 17. – 18.6.2011

Výstavba domů je rozdělena na dvě etapy. První již byla dokončena a zbývají poslední volné domy. Druhá část je právě ve výstavbě a vy tak máte nejlepší čas, vybrat s nabídky nízkoenergetických rodinných domů. Cena domů začíná na hranici 5 milionů včetně DPH.

Prohlédnete si kompletní fotogalerii nízkoenergetických rodinných domů – od výstavby až po dokončení.