Představujeme stránky Okna.eu

Dnes se blíže podíváme na stránky okna.eu – jedná se o prodejce plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří.

Na trhu existuje nepřeberné množství výrobců a prodejců oken a dveří. Vždy je tedy dobré jednotlivé nabídky mezi sebou porovnat a vybrat tu z nejlepším poměrem cena / výkon. V dnešním článku si blíže představíme prodejce oken okna.eu – ten se zabývá prodejem oken a dveří již více než 15 let. Jeho hlavní oblastí působnosti jsou Střední Čechy, kde má hustou síť poboček. Nicméně větší realizace je schopen zajistit po celé České republice.

V nabídce nalezneme tyto materiály

Novinkou jsou osmikomorová plastová okna

V poslední době byla do nabídky zařazena osmikomorová plastová okna 86 mm s trojitým těsnením a izolačním trojsklem. Jedná se v současné době o jedny z nejlepších plastových oken, které si můžete koupit. Mají vynikající tepelné vlastnosti

  • Sklo Ug = 0,6 W.m-2.K-1 a teplým meziskelním rámečkem SWISSPACER-V
  • Součinitel prostupu tepla okna Uw = 0,7 W.m-2.K-1.

Do okna je standardně montován systém středového těsnění skládající se z 3 těsnění – ve funkční spáře, mezi rámem a křídlem (dvoustupnový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání. Neméně důležité je kvalitní kování MACO Multimatic (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci). Okna tak lze velmi snadno ovládat a životnost tohoto kování je řádově desítky let.

Pozor nyní akce – vyhrajte Škoda Yeti 4×4 a další ceny. Více se dozvíte na stránkách prodejce.

Tyto okna jsou oblého tvaru, který je teď nejžádanější. Můžete je mít v bílé nebo v jednostranné či oboustranné barevné úpravě včetně imitace dřeva. Můžete si tak sestavit okna doslova na míru.