Nejlepší reklama? Ta, která provokuje!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak podpořit prodej svého produktu či služby? Zní to složitě, ale ve skutečnosti je to velmi jednoduché. Důležitá je správně cílená reklama. Pokud chcete zvýšit prodej, vsaďte na netradiční reklamní řešení. Třeba nafukovací reklamy, které působí vtipným a originálním dojmem. Navíc zaujmou na první pohled, nejsou nijak cenově nedostupné a nabízí je prověřené společnosti, jež se zaměřují na nafukovací a pneumatické produkty, eventové doplňky a též párty stany.

Abyste byli nepřehlédnutelní

Nafukovací reklama je v posledních letech velmi oblíbeným prvkem pro zpestření stánku i zvýšení viditelnosti. Kvalitní tisk a navržená grafika vezmou za své a skvěle vás produkt či službu vypromují. Nafukovací sloupy, brány či stany jsou jednoduché na údržbu, obsluhu i manipulaci a rozhodně o vás dají všem vědět! Na sportovních aktivitách, horách a všude tam, kde bojujete s nedostatkem místa a zároveň tam, kde chcete působit vkusně, vsaďte na reklamní nafukovadla. Pneumatické sloupy jsou skvělým nástrojem pro reklamu díky možnosti celoplošného potisku. Díky unikátní pneumatické technologii lze sloupy umístit prakticky kamkoliv, aniž by v dosahu byl přívod elektrické energie. Sloupy se vyrábění od dvou do čtyř metrů, takže i na akci více společností můžete být jednoduše nepřehlédnutelní! Sloupy jsou pod neustálým tlakem a nevyžadují kromě elektřiny ani žádný ventilátor. Jsou naprosto tiché, snadno a rychle postavené a manipulovat s nimi zvládne prakticky kdokoliv. O atraktivním designu není pochyb, ostatně posuďte sami, čeho si všimnete rychleji a který reklamní prvek na vás více zapůsobí. Bude to nafukovací reklama s líbivým designem nebo obyčejná plachta či banner?

Brány pro závody

V posledních letech se u nás rozmohly závody v mnoha odvětvích napříč celým Českem. Mezi klíčové vlastnosti nafukovacích bran patří stálý tlak a nulová potřeba ventilátoru nebo elektřiny, zcela tichý provoz a vyměnitelné opláštění. Samozřejmostí je pak snadná montáž i demontáž, obsluha i údržba. Buďte jiní, originální a bavte své klienty hravými texty, fotografiemi a slogany.