Stěhování bytů Praha – když se potřebujete hnout z místa

Stěhování bytů Praha

Stěhování ze starého bytu může člověka v životě potkat jednou i víckrát. Důvody mohou být nejrůznější od příjemných po ty smutnější. Na každý pád je ale třeba mít na paměti některé věci. Hlavně prostou skutečnost, že vy jste hlavní aktér celého procesu a nestačí jen někam zavolat a představovat si, že všechno následující už se stane „nějak“ samo.

Pracovníci společnosti Stěhování bytů Praha jsou na slovo vzatí profesionálové s širokou škálou dlouholetých zkušeností v oboru stěhování. Díky tomu se můžete spolehnout, že pokud se spojíte právě s naší společností, můžete doufat v hladký průběh, profesionální servis a příjemnou cenovou kalkulaci. Stěhujeme byty v rámci samotné Prahy, tak po celé České Republice. Krom toho působíme v celé Evropě, nejčastěji na Slovensku, v Rakousku a Německu.

stěhování do zahraničí

Konzultace, kalkulace, koordinace

Když už jsme u kalkulace, je dobré rozebrat předpřípravné kroky k celé operaci. Přestože stěhování bytů obvykle nebývá tak náročné, i tady se mohou vyskytovat atypická břemena, zvláštní nábytek nebo citlivé hudební nástroje. Z tohoto i dalších důvodů nás kontaktujte dostatečně předem kvůli konzultaci s pracovníkem Stěhování bytů Praha, který se potřebuje na místě dostatečně seznámit s terénem.

I v bytě to může být různé

Během konzultace s ním projděte všechny náročnější záležitosti – možné potíže s dopravou, přístupem, upozorněte na nábytek, který bude potřeba demontovat na místě, těžká břemena, citlivé položky a tak dále. Čím více toho budeme vědět na místě v předstihu, tím lépe se můžeme připravit jak my, tak by. Každá komplikace, na kterou narazíme až během samotného procesu stěhování, znamená pro nás zdržení a pro vás peníze navíc, které se dají ušetřit prevencí. Informace raději dvakrát opakované než jednou vynechané.

stěhování

Zabalte, co můžete

Je samozřejmé, že s atypickými a jinak náročnými břemeny budeme mít na místě nějakou práci navíc. Vy prosím zabalte a připravte na přesun všechno další, co takto připravit můžete. K tomuto účelu vám stěhování bytů Praha ochotně zapůjčíme vratné přepravky, poskytneme folie, výplně, obalové materiály i bezpečnostní prvky.

V den samotného přesunu zajistěte prosím dostatečnou přístupovou cestu v závislosti na velikosti potřebného vozu, který vám upřesníme. Je totiž obecně lepší vzít větší stěhovací auto, protože se v něm dá s břemeny lépe manipulovat a ve výsledku ušetří tolik drahý čas. Zajistěte také dostatek parkovacího prostoru, abychom mohli stěhovací vůz správně nastavit pro hladký průběh přesunu položek z Vašeho bytu dovnitř vozu.

Pokud je potřeba zlikvidovat starý nábytek (nepoužitelnost, koupě nového), nebo se zbavit jiných starých krámů, není pro stěhování bytů Praha problém zajistit odvoz na sběrný dvůr a následnou ekologickou likvidaci.

stěhovací firma

Obraťte se na nás

V případě, že si potřebujete cokoli ujasnit, dohodnout si konkrétní konzultaci a domluvit se s pracovníkem na osobním setkání přímo u vás, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Můžete tak učinit na kontaktním telefonu +420 723 123 100, nebo na mailu stehovanilevnepraha@gmail.com.

Stěhování bytů Praha je tu pro vás v každé situaci.