Kvalitní nábytek do dílny

dílenské skříně

Pracovní prostory vaší firmy potřebují jistý řád a vybavení. Rozhodně se neobejdou bez speciálního nábytku k uskladnění nářadí a jiných pomůcek. Jedná se hlavně o získání dostatečné přehlednosti, aby se vždy dalo sáhnout pro momentálně potřebný předmět.

Působivý jednotný vzhled

Neznamená, že když se jedná o pracovní místo, musí zde převládat nevýrazné barvy a nábytek nevalného vzhledu. V dnešní době seženete pěkně vypadající dílenské skříně, přičemž hlavní předností je splnění vysokých požadavků na bezpečnost. Vždy je z čeho vybírat, protože existuje mnoho variant, aby se našlo uplatnění pro všechny druhy průmyslových provozů. Při jejich výrobě se klade důraz na ergonomické požadavky a variabilitu. Nechybí ani zcela jednoduché ovládání, aby nenastal problém během užívání.

Výběr ideální skříně do dílny

Před pořízením nábytku do vašich firemních nebo soukromých dílen si ujasněte maximální rozměry. Dále bude hodně záležet nejen na celkové, ale také nástavcové nosnosti. Plechové skříně seženete ve vertikálním provedení, s výsuvnými dveřmi a oboustrannými perfopanely, které se zajišťují blokací. Nechybí systém centrálního zamykání. Pokud chcete zamaskovat mírný nepořádek, určitě zkuste plné skříně, kde jsou celé dveře zhotoveny z plechu. Ten je pochopitelně povrchově upraven a kvalitně nalakován. Hodí se na ukládání lehčích materiálů a na předměty menších rozměrů. Můžete zatoužit po opačné variantě, prosklené. Křídlové dveře se vyplňují pouze bezpečnostním tvrzeným sklem a precizně se zpracovávají, aby splnily požadavky k uložení nejrůznějších pomůcek. Existuje také roletové zavírání, kdy stačí zatáhnout a vše uvnitř zavřít pomocí rolety. Kromě policových typů si lze obstarat i univerzální skříně s plastovými boxy, kde výborně schováte drobnosti.