Novinky pro váš domov

Atan web

S novým rokem přichází řada předsevzetí a také novinek, které neminou ani bydlení a moderní nábytek. Designéři vymýšlení kreativní kousky a v časopisech diktují, bez čeho se letos neobejdete stejně jako které židle a stolky budou in. Patříte-li spíše mezi patrioty a nábytek vnímáte jako součást svého života, neboť vás naplňuje během let zážitky, pak si vybírejte takové kousky, jež sice ne úplně podléhají módě a aktuálním trendům, nicméně víte, že s vámi zůstanou po další řadu let.

Online nákupy jsou výhodné

O čem se bude letos hodně mluvit, jsou zaručeně křesla. Ušáky v robustním provedení i křesla v severském stylu s praktickými podnožkami patří mezi hity domácností. Primárně z toho důvodu, že se dají použít prakticky kamkoliv. V pracovně vám nabídnou prostor pro čtení oblíbených knih či obchodních smluv, obývací pokoj zase výrazně oživí a dobrý dojem vykouzlí třeba i v ložnici v nevyužitém rohu místnosti. Chcete-li se inspirovat, navštivte Atan web, kde najdete široký sortiment zahrnující všechny kategorie včetně vybavení na zahradu a výprodejový sortiment za parádní ceny.

Barva roku u vás doma

S každým rokem přichází také nová barva. Pro rok 2019 byla firmou Pantone zvolena barva doslova plážová. Dekoracím, nábytku i bytovému textilu bude letos vévodit pastelově korálová barva, s níž okamžitě oživíte stávající prostory kuchyně či dětského pokoje. Výrazná, až sladce pudrová barva vynikne na velkých kusech nábytku, proto ji v kuchyni můžete aplikovat na židle, v ložnici pak na povlečení a doplňky. Malé princezny budou z barvičky unesené, protože ihned promění jejich stávající království v sladkou pohádku, kde se bude krásně usínat, dovádět i učit se.  Na internetových stránkách Atan webu naleznete široký výběr nábytku v tomto dekoru. A nebudou to pouze zmiňované kusy nábytku, ale také originální komody, příslušenství a doplňky, s nimiž umocníte trendy atmosféru domova.