Fotopast ScoutGuard SG880MK-14mHD CZ: Spousta funkcí za super cenu

Fotopasti symbolizují malé zařízení, které je schopno snímat fotografie. Snadno tak díky nim můžete pozorovat zvěř nebo třeba odhalit zloděje či vandaly. Tento model je navíc jedinečný svým výkonem a příznivou cenou.

fotopast

Stálice na trhu

Tato fotopast se v prvé řadě pyšní vysoce citlivým PIR čidlem. Nyní navíc došlo k nové aktualizaci softwaru. Za povšimnutí přitom stojí především koncové CZ, díky kterému rozpoznáte opravdovou kvalitu. Fotopast s označením SG880 MK přišla na trh již v roce 2010. Od té doby prošla velmi zajímavým vývojem. Původní konstrukce totiž patřila mezi nadčasové kousky a nikdo si v té době neuvědomoval její výhody.

Výhody modelu

Mezi hlavní přednosti fotopasti ScoutGuard SG880MK-14mHD CZ patří zásobník baterií oddělený od elektroniky. Lze s ním tak jednoduše manipulovat. V případě potřeby jej vyjmete, baterie vyměníte a zásobník opět vložíte na své místo. A konstrukce se dále pyšní větší odolností proti případnému výtoku elektrolitu z baterií.

LCD obrazovka této fotopasti je umístěna na přední straně. Toto rozložení přitom začíná nabývat na popularitě i u dalších výrobců fotopastí, a to konkrétně například u značky FORESTCAM.

Aktuální novinky

Vůbec nejnovější vychytávkou, přidanou v roce 2017, je odesílání fotografií na váš e-mail v rozlišení 1024 x 720. Fotopast se dále může pochlubit novou technologií pro noční focení s rychlou závěrkou, která se soustředí na minimalizaci rozmazání pohybem.

Více informací o modelech a širokou nabídku fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.