Chraňte svůj majetek s pomocí fotopasti

Máte starosti s tím, že se váš majetek stane objektem zájmu nějakého zloděje? Jedním z řešení, jak proti těmto nenechavcům bojovat, je pořízení fotopasti na ochranu majetku. Toto malé zařízení poté stačí umístit v blízkosti sledovaného objektu a v případě nezvané návštěvy budete mít snímky přímo z akce.fotopast ScoutGuard SG520 PRO

Co je třeba znát před nákupem

Dříve než si fotopast pro ochranu majetku pořídíte, je třeba vědět pár důležitých informací. V prvé řadě je to rozhodně fakt, že taková fotopast by měla být co nejméně nápadná. Vůbec nejprodávanějším modelem z této kategorie je fotopast ScoutGuard SG520 PRO. Tento typ se totiž vyznačuje malými rozměry, a navíc i perfektní spolehlivostí při pořizování snímků.

A to není vše. Jistě vás zajímá, co znamená zkratka PRO v názvu této fotopasti. Jednoduše značí, že tento model je vůbec nejlepší ve své kategorii. Oproti původní verzi SG520 tak disponuje hned několika výhodami, které ji staví na přední příčky.

Hlavní přednosti

Fotopast je například vybavena neomezeným nastavením PIR čidla. Jedná se o čidlo, které snímá pohyb. U obyčejné řady se setkáte pouze s několika definovanými intervaly, které ovšem pro účely zabezpečení majetku nepostačují.

Dále má verze PRO i silnější noční osvit diod, které jsou doplněny o černou clonu. Ta zajišťuje, že fotopast nevytváří odlesky přitahující pozornost. Noční osvit je důležitým faktorem při identifikaci osob. Zatímco klasická verze SG520 disponuje dosvitem na 6 metrů, model z řady PRO osvítí scénu až na 10 metrů. A pokud hovoříme o rozpoznávání zvěře, to určíte i na vzdálenost 15 metrů.

Máte zájem o zabezpečení domu, chaty nebo chalupy? V tom případě si na www.eshop-fotopasti.cz můžete vybrat z velkého množství fotopastí, díky kterým se budete cítit více v bezpečí.