Vhodná doba na rekonstrukci? Právě teď!

Potřebujete novou kuchyňskou linku? Máte původní koupelnu s panelovým jádrem? Stará okna? Chcete, aby váš dům byl úspornější? Toužíte po nových podlahách? Neodkládejte své tužby a potřeby na příště nebo až bude vhodná doba. Váš domov je jedna z nejdůležitějších částí vašeho života. Kde jinde byste se měli cítit lépe? Pokud vás doma něco rozčiluje, ba dokonce vám něco nefunguje, změňte to hned teď!

půjčka na rekonstrukci

Léto a prázdniny jsou paradoxně tou nejvhodnější dobou na veškeré rekonstrukce. Většina dní je teplých a vzdušných. Všechno lépe uschne. Sousedi jezdí po dovolených, takže vás za způsobený rámus nebudou tolik proklínat. Nakonec i vy sami můžete pověřit důvěryhodnou osobu k realizaci úkolů a odjet na týden k vodě. Po návratu si jen uklidíte již v novém. Na nic nečekejte, zima se pomalu blíží, tak ať to stihnete.

Peníze budou, my nebudeme

Asi nejtěžší věc pro většinu z nás je financování vysněného bydlení. Naštěstí je čím dál víc institucí, které nám poskytují rychlý úvěr na bydlení. S jeho pomocí si bez nutnosti ručitele nebo zástavy nemovitosti nakoupíte vybavení, zateplíte fasádu nebo postavíte nové jádro, a ještě vám zbyde na novou luxusní sedací soupravu pro celou rodinu.

Půjčka na rekonstrukci je ideálním řešením. Její splacení lze rozložit až na patnáct let. Úroková sazba je fixní po celou dobu splácení. Takže váš rozpočet zatíží minimálně. A vy se můžete po celou dobu těšit z lepšího bydlení.

Spořte!

Pokud se vám život na dluh nezamlouvá a chcete být aspoň trochu účastní na financování vašeho bydlení, buďte o krok napřed a sjednejte si stavební spoření. Již po dvou letech a naspoření 25 % z cílové částky máte nárok na tzv. přidělený úvěr. Jiným slovy získáte úvěr ze stavebního spoření. Tento úvěr má samozřejmě své výhody, včetně nízké úrokové sazby a potřeby zajištění. Nemusíte ani prokazovat výši svého příjmu, stačí splnit podmínky spoření.