Oblečte svůj domov do nového kabátu

Už vás nudí interiér vašeho bytu? Nemusíte zrovna vymalovat, koupit nový nábytek nebo ho přestěhovat, abyste váš dům proměnili. Čerstvý vítr se dá vnést do vašeho domova nenápadným, leč velice rafinovaným způsobem. Stále tápete a nevíte, na co narážím? Bytový textil na míru je to, co výrazně promění ráz interiéru bez větší časové a finanční námahy. Nevěříte? Zkuste!

záclony

Doplňky mění celek

Představte si typickou venkovskou chalupu se starým masivním nábytkem. A teď si představte, že v chalupě visí závěsy s červeným károvaným vzorem. Krajkované krátké záclony. Ubrus má stejný motiv, polštářky na otomanu taktéž a jsou doplněné zase o krajku. Ve váze je luční kvítí. První, co vás napadne, je, že jste v chaloupce krkonošských pohádek. Když ale závěsy vyměníte za krémové s drobným kvítím růžiček, na polštářky, přehoz či podsedáky použijete pačvork nebo jeho vzor, dýchne na vás anglický venkov. Přitom stačilo jediné. Bytový textil České Budějovice dokáže svými kouzly navodit atmosféru jakékoli doby.

Lidé ze zvláštního důvodu nemají potřebu tyto věci moc měnit, a přitom, s trochou fantazie, můžou několikrát do roka proměnit své bydlení k nepoznání.

Umíme to i moderně

Moderní design bytového vybavení je dnes spíš chladný. Praktický, ale strohý. Bytový textil vám pomůže domov zútulnit. Pokud se necítíte dobře v roli designéra, využijte designérských rad a služeb, které poskytuje bytový textil České Budějovice zcela zdarma svým zákazníkům.  V jejich kamenné prodejně si můžete prohlédnout různé druhy látek, osahat si je. Jejich návrhář pak vezme dekorační látky k vám domů a vyzkouší je přímo v interiéru.

Vaše okna nemusí zdobit jen garnýže se záclony. V dnešní době jsou stále oblíbené žaluzie. Do módy se vrátily rolety. Ze zatemňovacích rozšířily svou působnost na zcela estetickou. Novinkou jsou takzvané roletožaluzie. Samozřejmostí je odborná konzultace a montáž. Moderním typem okenního zatemnění jsou japonské stěny. Působí elegantně a vzdušně, vyrábí se s různými vzory. Skvěle se hodí do francouzských oken.

Bavte se, hrajte si a převlékejte svůj byt. Klidně podle ročního období nebo svátků. Neomezujte výzdobu jen na věnec na dveřích a samolepky v okně. Buďte kreativní.