Český specialista na žaluzie a rolety

S přibývajícími slunečnými dni možná i vy zvažujete, zda vylepšit stávající možnosti stínění na vašem rodinném domě či oknech firmy. Jednou z možností, jež jsou cenově dostupné a zároveň velmi vyhledávané, jsou nové venkovní rolety. Ovládají se jednoduše na ruční či elektrický pohon, zhodnocují nemovitost a navíc zvyšují vaši bezpečnost.

Kvalitní služby a prémiové materiály

Odborníci na exteriérové stínění vám navrhnout ideální řešení právě pro vaši stavbu. Splní požadavky na kvalitu, provedení, cenový rozpočet i barevné představy. Hned v počátku se můžete spolehnout na špičkové poradenství a konzultace, na jejichž základě se provádí zaměření a následuje cenová nabídka s přesným datem realizace zakázky. Po zaměření tak získáte ucelenou představu o nákladech na materiál, práci i případnou elektroinstalaci. Venkovní roleta Praha je vyrobena z velmi odolných lamel, jež jsou vyplněné polyuretanovou pěnou a zvyšují tak izolační vlastnosti oken. Pro mnohé zákazníky jsou nové venkovní rolety nákladnou investicí, jejich využitelnost prakticky po celý rok a dlouhá životnost vás ale přesvědčí, že jde o správnou volbu.

Precizní česká výroba

Praha venkovní roleta dokáže eliminovat též hluk z okolí a chrání okna před nebezpečným UV zářením. Díky snadnému ovládání si sami navolíte, do jaké pozice budou venkovní rolety sjíždět, popřípadě zda očekáváte úplnou tmu. Vybírat smíte též z různých barevných provedení a sladit tak žaluzie s rámy vašich oken, popřípadě zvolit věrnou imitaci dřeva či firemní potisk. Česká firma sází na prémiovou kvalitu české výroby, a proto nabízí prodlouženou záruku. Mimo to vám zajistí montáž pod fasádu, pokud s exteriérovými roletami počítáte už při výstavbě domu, eventuálně dodatečnou montáž od překladů. Neváhejte, investujte do své nemovitosti a získejte precizní ochranu před ostrým sluncem i nežádoucími pohledy otravných sousedů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Představujeme výrobky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.