Zahradní pergoly: Jakou vybrat?

Altán ze dřeva nebo krásný přístřešek, který zútulní dům. Pergola či jiná zastřešení ze dřeva jsou stále více oblíbenými prvky ve stavebnictví. Pořídíte si ji i vy? 

Pergola-drevena.cz – výběr 

Máte zahrádku, ale chybí vám příjemné posezení? Před dům se uvelebujeme v letních měsících a už i v našich končinách to neskutečně pálí, takže si domek bez altánku, přístřešku nebo pergoly neumíme představit. Schováte se před prudkým sluncem i deštěm, najdete útočiště při grilovačce a v neposlední řadě zde budete mít soukromí, kdyby vás chtěli okukovat sousedé. Jen pro upřesnění, pergola je spíše lehčí konstrukce porostlá popínavými rostlinami, přístřešek pak chrání prostor shora, nemá tedy stěny na stranách. V každém případě jde o prostor, který chrání vaše soukromí a poskytuje komfort, když třeba prší, ale vy chcete být na čerstvém vzduchu. Jestli tedy uvažujete o podobné dřevěné stavbě, podívejte se na stránky Pergola-drevena.cz

Zastřešení na terasu pro vaše soukromí

Všechny pergoly nebo přístřešky mají bohatou historii, jde o loubí, která se stavěla již ve starověku. Jejich obliba s časem neklesla, tudíž jde o osvědčený doplněk jakéhokoli domu. Dřevo je flexibilní materiál, z něhož se dají vytvořit různé prvky na míru vašim požadavkům. Můžete mít zastřešení na terasu či jen pouhé dřevěné plotové zástěny, které jsou minimalistické a neubírají moc prostoru na zahradě. Zástěna může být samostatná i aplikovaná v rámci dřevěných pergol, vytváří rovněž podpěru rostlin, třeba vinné révy. Jde ovšem o bytelnou konstrukci, přežije krásně venkovní podmínky. Váš domov tak tímto obložením získá přírodní podobu, jež je půvabnější než umělý plast a teplejší než chladný kov, ze kterých se příslušenství kolem domu také často vyrábí. Proto neváhejte a oslovte firmu Pergola Dřevěná s.r.o., která vytvoří vše dle přání a požadavků zákazníka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.