Využijte šanci: bazény akce 2015

shutterstock.com

shutterstock.com

Nákup nového bazénu většina z nás nechává až na začátek další koupací sezony. Tento postup ovšem není úplně ideální, jelikož právě v tomto období prodejci mají své ceny na co nejvyšší hladině.

Koupit si tak nový bazén můžete často jen v předražené podobě, což rozhodně není nejvýhodnější. Chcete-li na nákupu bazénu ušetřit co nejvyšší množství finančních prostředků, pak nakupujte na podzim, anebo v zimním období, kdy je relativně klid, prodejci jímají své zisky a mohou si dovolit dát zboží do cenové akce.

Jaké bazény jsou v nabídkách?

Vybírat si můžete z celé řady různých typů bazénů. Primárně můžete volit mezi bazény nadzemními a zapuštěnými. Všechno se odvíjí hlavně od toho, kolik finančních prostředků chcete investovat. V případě zapuštěných bazénů se jedná o poměrně vysoké finanční částky. Mnohdy ale bazény akce 2015 dokážou ceny srazit na minimum a dá se koupit i přímo zapuštěný bazén za zlomek ceny.

Druhým tipem jsou nadzemní bazény. Ty jsou relativně levnější, nicméně na vaší zahradě nebudou vypadat tak hezky, jako je tomu u podúrovňových. Pokud jste ale skromní a stačí vám malý kulatý bazén, pak máte do jisté míry vyhráno a můžete na jeho koupi ušetřit. Malý kulatý bazén postačí pro menší rodinu a zejména pro děti, které nepotřebují velký prostor.

Nakupujte ve slevách

Pohodový nákup ve slevě je možný samozřejmě i u takového sortimentu, jako jsou zahradní bazény. Slevy se mohou týkat jak celé modelové řady, tak i pouze jednoho jediného typu bazénu.

Oblíbené jsou ale i hromadné nákupy, při nichž si můžete koupit například bazén obdélník včetně veškerého potřebného příslušenství. Právě to totiž často stojí velké peníze, se kterými člověk pořizující si bazén ani nepočítá. Když se ale zakoupí všechno k bazénu naráz, můžete ušetřit nemalé finanční částky, které se pak dají investovat jinak.