Vyberte si tu pravou klimatizaci do interiéru

Přestože naše republika neleží v tropech ani subtropech, v horkých letních dnech bývá často i v našich interiérech až nesnesitelné vedro. Zatímco například na jihu Španělska fasády domů zdobí venkovní jednotky klimatizací, u nás se jedná o jev poměrně výjimečný. Možná se to však brzy změní. Parných dnů, kdy je venku ve stínu příjemněji než doma nebo v kanceláři, u nás přibývá a všichni hledáme způsoby, jak se ochladit. Pravděpodobně jste na tom stejně tak i vy.

split klimatizace

Stolní či stojací větrák často nemusí být dostačující a mnoha lidem může také vadit jeho nepříjemné a silné foukání. A právě tady na scénu přichází skvělý pomocník v boji s horkem: klimatizace.

Klimatizace stropní a nástěnné

Pokud jste si jisti, že výměnu teplého vzduchu za studený budete hodně potřebovat, nebo zkrátka chcete mít klimatizaci ve svém interiéru namontovanou nastálo, vyplatí se investovat do kvalitní split klimatizace. Kromě toho, že může být připevněna na stropě či na zdi, jednotlivé modely se od sebe liší také designem a výkonem. Pořídíte-li si klimatizaci od firmy Remko, samozřejmostí je nabídka její instalace a každoroční servisní prohlídky. Díky tomuto zařízení nebudete muset každé léto vytahovat beztak málo výkonný větrák, ale pouhým zmáčknutím tlačítka si zajistíte příjemné chladné prostředí během minutky.

Mobilní klimatizace

Pokud však klimatizaci využijete opravdu jen na pár dní v roce a nechce se vám zbytečně investovat, bude pro vás výhodnější mobilní klimatizace. Velkou výhodou je možnost jejího přemisťování na různá místa podle potřeby a zároveň nižší pořizovací cena.

Navíc s tímto druhem klimatizace nejsou spojené žádné stavební úpravy. Zapojí se velmi rychle a během chvilky je připravena k okamžitému použití. Zaručí rychlé ochlazení místnosti a pomůže překlenout ty nejparnější letní dny. Vybírat můžete podle velikosti, výkonu a designu.