Praktické využití zahrady

Tráva, květiny, stromy, zelenina, ovoce – to vše najdete tradičně v zahradách. V moderním světě sem však zahrňte i různé druhy bazénů, altánů, pergol, laviček, solárních lamp a jiných doplňků k užitku i pro radost.

domky na nářadí

Zahradní domky v mnoha designech

V samotném domě nenajdete mnohdy moc místa na uskladnění různých věcí. Staré kůlny a stodoly už nejsou zrovna všude k mání, ale lehce seženete domky na nářadí v mnoha provedeních. Kdo nedopustí extra zásahy do přírodně vypadajícího prostředí, ať vyzkouší dřevěné luxusní domky, které dobře zapadnou do okolí. Domky na nářadí poslouží i jako úschovna pro sportovní potřeby, bazénové a jiné příslušenství. Plechové domky vynikají dlouhou životností a výbornou stabilitou. Oceníte možnost rozličného probarvení silného plechu.

Dětské hrátky bez nudy

Nesmí chybět ani koutek pro nejmenší. Mnozí rodiče přiznávají, že netuší, jak dostat děti od elektronické zábavy ven. Ano, příkazy patří k řešením. Poslechnou, ale dělají na vás různé šklebící obličeje. Kdo by nechtěl od svých holčiček a kluků slyšet nadšené: „Chci ven!“ Stačí zajistit bezva akce a uvidíte, jak ráno rychle vstanou a nevzpomenou si ani na zapnutí počítače. Ke stále vyhledávaným patří dětské domečky a hřiště pro děti. Hlavně je spatříte u školek, jeslí, na sídlištích, v městských parcích a na jiných veřejných plochách. Dětská hřiště maximální kvality nechybí ani v zahradách soukromých osob. Kdo by nezatoužil se jen tak projet na skluzavce, vyzkoušet houpačku, provazový žebřík, postavit si bábovky na pískovišti nebo zdolat horolezeckou šplhací stěnu? Pořídit se dají nejrůznější doplňky podporující dětskou fantazii a rozvíjení jejich schopností. Nezapomeňte, že v dětech stále žije soutěživý duch, proto pozvěte kamarády ze sousedství a připravte jim skvělý závodní den, kdy předvedou, co umí lépe než ostatní.