Víte, že existují byty se zahradou?

finep.cz

Ještě donedávna platilo, že posezení na vlastní zahradě si mohou dopřát jen majitelé domků s pozemkem. Nyní je ale všechno jinak a malé zahrádky budují stavitelé a developeři i u přízemních bytů. Bydlet přesně podle svých snů tak mohou i ti, co chtějí obývat byt, ale zároveň by chtěli mít k dispozici svůj malý zelený kus ráje.

Mít předzahrádku však není jediný způsob, jak dopřát potěšení z rostlinek a zeleně i těm, co bydlí v bytech. Stačí i velká terasa, kam jdou umístit větší květináče, ve kterých je možné pěstovat spoustu rostlin. Nejen k takovým účelům však lze zahrádku, terasu nebo pozemek využít. Venku si utvoříte skvělé zázemí pro zahradní party, grilování, sportování nebo třeba pro dovádění dětí. Takové najdete třeba v projektu byty Stodůlky.

Zahrada je vždy výhodou

Ať už má pozemek sloužit k pěstování nejrůznějších rostlin, nebo být jen místem, kde je možné relaxovat na čerstvém vzduchu či si užívat společnost přátel, je vždy velkou výhodou. Rodiny s dětmi určitě ocení možnost nechat děti dovádět venku a přitom je mít pořád na očích. Když se navíc pořídí bazén, nemusí se v létě řešit palčivá otázka – kam k vodě. V zahradním domku se dá uschovávat různé sezónní vybavení, co jinak při nevyužívání překáží, či sportovní náčiní apod.

Velká terasa nahradí předzahrádku, zdroj: finep.cz

Na zahradě si odpočinete a nejen to

Jak už bylo nastíněno výše, na zahradě můžete v klidu odpočívat a relaxovat a nikdo vás nebude rušit. Pobyt na vzduchu je navíc velice prospěšný, a když je pozemek hned u obydlí, nemusíte za přírodou ani nikam zdlouhavě chodit nebo dojíždět. Netřeba připomínat, že zahrada je výborným místem pro scházení se s rodinou nebo přáteli. V klidu zde můžete grilovat či dokonce opékat na ohni.

Když je zahrada nebo terasa dostatečně velká, najde si v ní každý člen domácnosti svůj koutek. Někdo si vystačí se zahradním nábytkem, jiný si pověsí houpací síť, najdou se i tací, co mají nejraději posezení přímo na trávě. Můžete zde pěstovat oblíbené květiny, bylinky, ovoce nebo zeleninu, ale také se věnovat svým koníčkům. A je úplně jedno, jestli jste nadšený fotograf, sportovec nebo čtenář. Když si zahradu u bytu uzpůsobíte tak, jak to máte rádi, bude vám přinášet jen radost. Takové nemovitosti naleznete třeba v projektu nových bytů Praha Vysočany nebo si můžete koupit již hotový byt v Hostivaři.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Víte, že existují byty se zahradou?

Komentáře nejsou povoleny.