Baumax patří k nejoblíbenějším hobbymarketům

Ve střední a jižní Evropě je Baumax považován za jeden z nejoblíbenějších hobbymarketů. Specializuje se na produkty v sekcích stavebnictví, bydlení, zahrada a nářadí. Baumax se snaží naslouchat svým klientům a na základě jejich přání a potřeb přizpůsobuje i svou nabídku zboží a servisních služeb.

Historie Baumaxu

Historie Baumaxu sahá až do roku 1976, kdy byla otevřena první pobočka v rakouském Kinderburgu. Pár let na to, v roce 1983, se společnost vypracovala na vedoucí firmu na rakouském trhu. V České republice se Baumax objevil v roce 1992 a již od svého počátku si získal celou řadu příznivců, kteří doposud spoléhají na kvalitní produkty a služby. V současné době se jedná o jeden z nejoblíbenějších hobbymarketů u nás. Baumax se snaží svým zákazníkům udělat radost tím, že jim nabídne výbornou cenu spojenou s širokou nabídkou produktů.

Co Baumax nabízí?

V České republice Baumax otevřel už 24 poboček, které najdete například v Praze, Brně, Zlíně a dalších větších městech. Stavba, nářadí, bydlení a zahrada – to jsou hlavní sekce, z nichž vám Baumax nabízí své zboží. Můžete si nechat v Baumaxu namíchat barvy, koupit dveře, osvětlení do svého domu, ba dokonce zakoupíte i celou řadu rostlin, které vaše bydlení doslova oživí. Nebudete-li si vědět rady se zakoupeným produktem, nebo potřebujete zodpovědět otázky k určitému zboží, můžete zavolat na zákaznickou linku. Baumax se snaží své služby neustále zkvalitňovat a daří se mu to na výbornou.

Jiné hobbymarkety v České republice

Samozřejmě je u nás celá řada jiných hobbymarketů. Můžete nakupovat i v Mountfieldu, OBI, Hornbachu a Bauhausu, ale vždy se rádi vrátíte do Baumaxu. Sortiment máte totiž v Baumaxu přehledně rozdělený, vždy víte, kam vstupujete a navíc se o vás postarají profesionální pracovníci, kteří jsou školeni tak, aby vám co nejvíce pomohli a poradili.

A jaké jsou vaše zkušenosti s Baumaxem? Podělte se s našimi čtenáři v komentářích.

2 komentáře u „Baumax patří k nejoblíbenějším hobbymarketům

  1. Osobne mi baumax prijde docela drahy, radeji mam bauhaus…

  2. Me teda prijde bauhaus i baumax dost podobny. stejne tak obi, to jsou obchodaky pro velky stavebni firmy. pro domaci ucely radsi nakupuju v mensich obchodech.

Komentáře nejsou povoleny.