Vaše koupelna si zaslouží moderní tvář

Jak by se vám líbilo vylepšit svůj domov o luxusní koupelnové vybavení, z něhož jde na první pohled cítit kvalita a preciznost? Možná vás čeká rekonstrukce vany a váháte, zda zvolit ekonomičtější variantu v podobě sprchového boxu, koutu anebo zůstat věrni prostorné vaně. Ať už se rozhodnete tak či onak, potřebujete vědět, jaké sprchové dveře (posuvné, zalamovací) nebo sprchové masážní boxy bude nejvhodnější zvolit! V případě vany se rozmyslete, zda máte finance na rohovou variantu zabírající sice více místa, ale poskytující zároveň prostor pro komfortní odpočinek.

sprchové dveře

Sprchování pod masážními tryskami

Rozhodli jste se šetřit peněženku i životní prostředí? Pak si pořiďte sprchové boxy vybavené masážními prvky, zejména pak masážní hlavicí a tryskami, u nichž lze nastavit tlak. Boxy jsou konstruovány tak,  abyste se nemuseli zatěžovat vrtáním či přichytáváním ke stěnám. Nevyžadují žádnou složitou montáž a dají se snadno udržovat díky odolné plastové skořepině. Skla pořídíte v klasické průhledné, matné či pískované variantě, a zajistíte si tak dostatek soukromí.

Dáváte přednost sprchovým koutům? Pak se nemusíte bát moderních variant dveří, které se mohou zalamovat nebo shrnovat. Velmi populární jsou posuvné dveře, protože nezabírají prostor navíc a opticky ho zvětšují. Před nákupem se informujte, jaké dveře do niky budete potřebovat, aby nedocházelo k protékání či stříkání vody mimo prostor.

Zajistěte vodu vhodnými kohoutky

Nejen vaší koupelně budou slušet nové kohoutky a vodovodní baterie v nadčasovém designu s důrazem na detail. Praktické dřezové baterie oživí i starší kuchyňskou linku a zamezí zbytečnému plýtvání vody. Nezapomínejte na drobnosti, které dělají domov krásným, a investujte do koupelnového vybavení, jež pořídíte cenově výhodně a přitom v prémiové kvalitě ještě dnes online.