Ubytování s bazénem v Beskydech

chaticka.eu

chaticka.eu

Plánujete vyrazit společně s přáteli někam mimo domov a upřednostňujete spíše luxusnější prostředí v tuzemsku před dovolenou v zahraničí? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování v Beskydech.

Ubytování s wellness v Beskydech zní možná jako sen, který se jen těžko může naplnit. Opak je ale pravdou. V celkem nedávné době zde totiž došlo k rekonstrukci několika typických dřevěných staveb, z nichž vznikly luxusní sídla k pronájmu.

Orlí hnízdo – luxusní místo pro dovolenou

Typickým příkladem toho, že luxusní ubytování Beskydy skutečně nabízejí, je chata Orlí hnízdo, která leží u obce Malenovice poblíž Lysé hory. Je ideálním zázemím pro dovolenou, kterou si chcete užít ve větším množství přátel či s rodinou.

SPA bazén a sauna přímo v objektu? Není problém

Orlí hnízdo není jen nějakou obyčejnou venkovskou chatou. Jde o skutečné sídlo, kde najdete i wellness zařízení. Součástí je například venkovní vířivý bazén SPA pro 4 osoby, v němž lze různě nastavovat intenzitu trysek. Dále v chatě nechybí ani prostorná sauna se sprchou. Během dovolené si tak skutečně užijete nejen spoustu zábavy a toulek po Beskydech, ale také si dokonale odpočinete a naberete síly, které pak budete moci zužitkovat po návratu domů.

Za poznáním do okolí – Beskydy toho nabízejí mnoho

A kdyby vám náhodou bylo wellness v této luxusní chatě málo, není problém si zajet do nedalekého aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm. Cestou se pak můžete stavět třeba na hradu Hukvaldy či ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, abyste také poznali nějaké ty místní památky. Moravskoslezské Beskydy v tomto ohledu mají opravdu co nabídnout. I jen samotné procházky pro tamní přírodě vás doslova nabije energií. Navíc poznáte, že i v moderní době může příroda vypadat takřka nedotčeně, jako za dob našich pradědů.

Kromě Orlího hnízda si můžete pronajmout i další chaty, které se nacházejí ve stejné oblasti – Medvědí chatu a Vlčí boudu. Více informací najdete na webu chaticka.eu.