Služba mobilní kuchyňský návrhář

V dnešním článku bychom vám rádi představili zajímavou službu zabývající se návrhem kuchyní. V čem se liší od ostatních? To se dozvíte v tomto článku.

Mobilní kuchyňský návrhář

Šetří především váš čas, protože nemusíte nikam chodit – návrhář přijede za vámi a veškeré podklady vytvoří na počkání. Vy tak můžete přímo ovlivnit váš návrh a to třeba přímo v místě vaší nové kuchyně! A důležité je, že tato služba je bezplatná. A jak je to možné? Návrh je sponzorován firmou Gorenje. V současné době je služba nabízena pro zákazníky z Prahy a okolí.

Proč využít službu mobilní kuchyňský návrhář?

Především je to váš komfort, kdy místo navštívení několika různých míst se v klidu ve vašem bytě spolupodílíte na vytvoření návrhu vysněné kuchyně. Můžete si tak vše lépe představit a porovnat přímo s vašimi prostorovými dispozicemi. Nemusíte mít strach, že by zpracování bylo málo kvalitní za vše mluví více než 60 leté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků kuchyně fotogalerie. A to nejdůležitější na závěr. Toto řešení není jen pro bohaté, ale může ho využít každý – poradí i s financováním.

Pro další informace využijte níže uvedené odkazy: