Návrhy kuchyní u vás doma

Častým problémem zákazníků v kuchyňském studiu je malá představivost. Nedokáží si návrh přenést do svých prostor a vybrat ten nejlepší. Přinášíme řešení.

Představivost je do velké míry vrozená, a tak pokud se s ní nenarodíme, těžko se ji „naučíme“. Při zařizování zahrad, domů či pokojů je představivost důležitá. Výrobci se nám často snaží jít naproti a staví vzorová řešení, kde si můžeme ten jejich výrobek/sestavu vyzkoušet v praxi. Bohužel častým problémem jsou naše omezení. Zkrátka každý má jinou velikost pozemku či místnosti nebo jiná omezení. Vzorové řešení tak rozhodně nelze přenést do každého domu.

Vaše vysněná kuchyně na míru

Pokud se jedná o kuchyně, chtěli bychom vám představit novou službu pojízdný kuchyňský návrhář realizující návrhy kuchyní. Náš člověk k vám zdarma přijede a sestaví přímo ve vaší stávající kuchyni nový návrh. Můžete se tak procházet po místnosti přímo s návrhem a průběžně ho upřesňovat. Lepší způsob realizace kuchyně asi neexistuje. Služba je zatím dostupná pouze v okolí Prahy, ale pokud bude úspěšná, jistě se rozšíří na celé území v dalších letech. Samozřejmostí je provedení kuchyňské linky v nejvyšší kvalitě. Podrobnosti naleznete na těchto odkazech: