Marvel: kvalitní mobilní domy

V dnešním článku vám představíme největšího prodejce mobilních domů MARVEL. Navštivte jejich stránkya a vyberte si jeden z 63 mobilních domů.

Bydlet v mobilním domě patřilo spíše mezi okrajové záležitosti. Vlivem mnoha okolností se nyní mobilní domy začaly rozšiřovat. Je to dáno celou řadou důvodů. Mezi hlavní patří vysoký komfort jako v klasických domech, ale přitom mnohem nižší cena a možnost přesunu bydlení. Mobilní domy nepotřebují stavební povolení, protože nejsou pevně spojeny se zemí.

Společnost Marvel nabízí slevu 10% do konce února 2011! Aktuální nabídka mobilních domů

Mezi časté zájemce patří chalupáři nebo majitelé kempů, nicméně mohou sloužit i jako nouzové bydlení v případě povodní nebo jiných mimořádných událostí.

Cena mobilních domů začíná na 100 tisících

Pokud uvažujete o koupi mobilního domu máte dvě možnosti – koupit zcela nový nebo použitý často dovezený ze zahraničí. Mezi největší dovozce u nás patří společnost Marvel.

  • Použitý mobilní dům se pohybuje mezi 100 – 600 tisíci korun dle dispozic, stavu a vybavení
  • Nový mobilní dům začíná na 650 tisících a horní výše se pohybuje v řádech milionů korun za luxusní mobilní domy

Historie mobilních domů

Mobilní dům se jak jinak vyvinul postupně z karavanu. Lidé měli potřebu mít kvalitní bydlení při cestování. Důsledkem vývoje se z mobilních domů postupně stávali dvou, tří, čtyř a více pokojové stavby. Tyto mobilní domy, ale už nebyly tak mobilní jako dříve. Mobilní domy se postupně proměnily jako levná alternativa bydlení hlavně v USA. Dnes již jsou rozšířené i v západní Evropě a pomalu se rozšiřují i v našich končinách.

2 komentáře u „Marvel: kvalitní mobilní domy

  1. Pingback: Mobilní domy – nastupující trend v bydlení | Trendy v bydlení na jednom místě

  2. Vůbec bych použité mobilní domy neodsuzoval. Spíše naopak

Komentáře nejsou povoleny.