Představujeme obchod HomeStyle.cz

Firma HOME STYLE s.r.o. je autorizovaným prodejcem německé značky hülsta. Dále prodává sedací soupravy značky Die Collection a mnoho doplňků od různých značek. Podívejte se.

Obchod HOME STYLE je zaměřen především na náročné zákazníky, kteří vyhledávají luxusní nábytek či sedací soupravy. Tomu samozřejmě odpovídá i nadstandardní servis, který jsou vám schopni poskytnout. Můžete si nechat vytvořit 3D návrh a s bytovými architekty prodiskutovat nejlepší řešení vaší místnosti nebo rovnou celého bytu!

Zaměřují se na tyto značky

hülsta

Přední německý výrobce nábytku s více než 70 letou historií. Design jejich výrobků uspokojí jak příznivce moderních trendů, tak zákazníky, kteří dávají přednost designu klasickému. Předností značky hülsta je vysoká kvalita nábytku a dokonalé zpracování každého detailu. Jednotlivé sestavy jsou modulární a lze je tak přizpůsobit vašim potřebám. S jejich kombinací vám rád poradí náš bytový architekt.

Pokud nemáte čas navštívit prodejnu a prohlédnout si výrobky osobně, můžete si nechat zaslat katalog.

die Collection

Tato značka je symbolem kvality díky více než 250 let historii založené na rodinné tradici předávané z otce na syna. Zaměřuje se na výrobu luxusních sedacích souprav. Sedačky jsou modulární a lze je snadno kombinovat dle vašich potřeb. Můžete si pořídit i rozkládací verzi pro hosty. Die Collection vyrábí německá firma Franz Fertig.

Dále si můžete zakoupit velké množství různých doplňků od značek Fontana Arte, Prandina, Fabbian, Brink & Campman, Arte Espina, LSA a Leonardo.

Kde si mohu výrobky prohlédnout a koupit?

Veškerý nábytek, sedací soupravy a doplňky si můžete prohlédnout ve velkém showroomu 650m2 v Praze – Vinohradská 34/30, Praha 2 – Vinohrady. Otřevřeno mají  pondělí až pátek od 10:00 do 18:30 a v sobotu je otevírací doba zkrácena do 14 hodin.