Relaxace v domácím prostředí

Nový trend se pomalu dostává i do našich domovů, stále více lidí si pořizuje domácí sauny a vířivky. Jaké jsou jejich výhody?

Snad každý zná ten pocit, když dorazí večer domů po náročném dnu a je totálně unavený. Každý pak potřebuje regeneraci těla i duše. Mnoho lidí to vyřešení prostým ležením u televize nebo spánkem. V dnešním článku bychom vám rádi přiblížili svět domácího saunování a nebo vířivky.

Můžete navštívit Show Room v Praze Běchovicích

První věc na kterou běžný člověk pomyslí, to si přece nemohu dovolit. Naopak! Můžete. V posledních letech se podstatně rozšířila nabídka saun a vířivek a stali se dostupnějšími. Nejlevnější typy saun koupíte již na úrovni dvaceti tisíc, u vířivek je cena o něco vyšší a začíná na zhruba sto tisících korun.

Proč si pořídit vlastní saunu či vířivku?

  • Nemusíte nikam chodit a je přístupná 24/7
  • Dostatek soukromí
  • Kontrola nad hygienou

Jaké vybírat saunu?

Jako první bychom se měli rozhodnout, zda chceme venkovní saunový domek nebo vnitřní saunovou kabinu. Druhým důležitým parametrem je velikost. Většina saun je koncipována pro 1-2 osoby, ale existují i modely pro celou rodinu. Další parametry už jsou méně podstatné a záleží především na vašich finančních možnostech, zda zvolíte lepší materiál, vyšší výkon, apod.

Jak vybírat vířivku?

Při výběru vířivé vany máte hodně možností a proto je dobré nechat si poradit u zkušeného prodejce. Věděli jste, že existují menší modely, které se vlezou i do bytu (projdou 80cm dveřmi)? Parametrů je skutečně mnoho, proto vybírejte raději déle a nejlépe ji někde před koupí vyzkoušejte, ať později nelitujete.

1 komentář u „Relaxace v domácím prostředí

Komentáře nejsou povoleny.