Představujeme gril Smoky Fun

Sice je zima, ale to neznamená, že nemůžete grilovat nebo udit! Přečtěte si o v mnoha ohledech revolučním grilu Smoky Fun.

Grilování se stalo bezpochyby pro náš národ symbolem léta. S tím přichází doba, kdy stále více lidí opouští obyčejné zahradní grily ze supermarketu, které nemají stabilitu a nerovnoměrně dodávají teplo. Jednou z mnoha možností jsou grily značky Smoky Fun. Jsou vyráběny českou firmou Steeltrend s.r.o. kousek od Berouna.

Při jejich výrobě je kladen hlavní požadavek na masivní konstrukci a dlouhou životnost. Tyto grily nachází hlavní uplatnění především u lidí, kteří grilují nebo udí opravdu často. Jsou stavěny na vysoký výkon a lze je používat i pro profesionální využití (restaurace, catering, apod.).

Při přípravě pokrmů můžete zvolit z několika metod – přímá či nepřímá metoda, udit, péct, vařit, nebo grilovat ve stylu tzv. barbecue. Další důležitou výhodou při grilování je, že tuk nekape do prostoru ohniště, ale je odváděn ven do nádobky (což značně snižuje riziko vzniku rakovinotvorným látek při spalování tuku v ohni).

Jak funguje gril Smoky Fun?

Možná to tak na první pohled nevypadá, ale obsluha grilu je velmi jednoduchá. Princip je podobný jako u klasických kamen. Napravo je spalovací komora, kde se vytvoří žár. Kouř a horký vzduch pak proudí do grilovací komory a je-li třeba dále do udírny a poté ven komínem.

Pomocí klapky pro regulaci přívodu vzduchu, uzávěru na spalovací komoře, regulační klapce na komínu a teploměru můžete kontrolovat správnou teplotu, respektive ji regulovat.

Shrnutí výhod grilu Smoky Fun

  • masivní provedení pro dlouhou životnost
  • možnost grilování i efektivního uzení v jednom
  • možnost grilovat přímou i nepřímou metodou
  • možnost použití dřevěného uhlí i kusového dřeva
  • gril Smoky Fun je ozdobou vaší zahrady
  • lze použít i pro cateringové účely

Gril si můžete koupit a prohlédnout v obchodě www.smokyfun.com