Práce na zahradě snadno a rychle

Aku výrobky Husqvarna

Každý majitel ví, kolik práce musí vynaložit, aby zahrada vypadala na pohled udržovaně a krásně. Bez pravidelné péče to nikdy nejde, protože stále něco kvete, roste a bují. Nezbývá než najít dobré pomocníky, kteří vám ušetří spoustu námahy a času.

Trávník se neobejde bez pravidelné péče

Přes léto se člověk nezastaví, tráva roste jako divá, tudíž není divu, že se robotické sekačky Husqvarna moc neuklízí a jsou připraveny pracovat na plné obrátky. Naštěstí obsahují motory s vysokou výkonností a ovládání je vyřešeno velice prakticky. K výhodám patří, že se dá snadno regulovat výška sečení, takže máte délku trávníku podle svých momentálních představ. Vůbec nezáleží na tom, jestli vlastníte velkou plochu nebo dost členitý terén, vše zvládnou kvalitně. Pochopitelně je lepší, když si vyberete model sekačky, který odpovídá vašemu pozemku. Malé rychle posekají menší plochy, robustní typy zase obsahují velkou šířkou sekacího záběru.

Aku výrobky Husqvarna náleží ke kvalitnímu vybavení, které více chrání životní prostředí tím, že se okolí nezatěžuje výfukovými plyny a nepříjemným hlukem. Akumulátorové nářadí váží méně, tudíž se s ním lépe manipuluje a vibrace jsou nižší. Dobíjecí článek se vyrovná jedné benzínové nádrži, takže jeho kapacita je skutečně zajímavá. Vám odpadne hledání zdroje připojení, kabely vám nebudou překážet.

Prořezy stromů a keřů

Jak si rychle a účinně poradit s prořezáváním stromů a keřů? Křovinořezy Husqvarna se dostanou i do těžko přístupných míst. Jejich ergonomický tvar umožňuje provoz po dlouhou dobu. Když se s nimi zachází nevhodně, bezpečnostní mechanismus se ihned postará o vypnutí hlavní rotační hlavice. Řetězové pily Husqvarna se nabízí v mnoha modelech, které se hodí jak pro domácí, tak profesionální zpracování dřeva. Jednoduše se ovládají a vždy zvládnou sezónní údržbu.