Pojďte se schovat pod peřinu

péřové přikrývky

Byť se jaro hlásí o slovo a teploty šplhají výše, noční teploty se stále drží při nule. Proto by vám v ložnici neměla chybět kvalitní výbava lůžkovin. Kromě komfortního polštáře, díky němuž mimochodem můžete předejít bolesti krční páteře a hlavy, se spolehněte na prvotřídní přikrývky. Na trhu je jich k dostání obrovská spousta, jenže celá řada z nich se po krátké době užívání poničí, ztratí svůj tvar, hebkost i funkční vlastnosti.

Kvalitní přikrývky můžete nakupovat online z pohodlí domova, aniž byste opustili své místo na gauči. Na internetu seženete celou škálu přikrývek, jež vynikají speciálními vlákny, zdravotními benefity a možnostmi využití po celý rok. Už dávno totiž neplatí, že musíte vlastnit přikrývky na léto a zimní peřiny, pod kterými se trápíte ještě na jaře. Moderní materiály vám umožní usínat a relaxovat každý den, bez ohledu na roční dobu, jako v bavlnce.

Pryč s roztoči a bakteriemi

Během probouzejícího se jara nejvíce trpí astmatici a alergici. Pro ně jsou speciálně navržené antibakteriální přikrývky, jež zamezují množení bakterií. Tyto lůžkoviny využívají iontů stříbra, popřípadě lehkých bambusových vláken. Díky tomu jsou velmi oblíbené napříč generacemi, neboť udržují suché a zároveň teplé mikroklima, mají protiplísňové účinky a poradí si i při nadměrném pocení. Přikrývky jsou lehké, jemné na dotek, dají se snadno vyprat a zamilujete si je pro jejich dostupnou cenu i hygienický standard. Velmi žádané jsou též přikrývky s přírodní úpravou. Poznáte je tak, že krásně voní, třeba po aloe, levanduli či repelentním ošetření. Přikrývky obsahují vonné mikrokapsle, jež se postupně uvolňují a dodávají peřině jemnou vůni. V nabídce seženete třeba přikrývku proti stresu, s vůní levandule či svěží aloe vera.

Nabídka pro hotely a lázeňské domy

Tam, kde se často perou lůžkoviny, najdou uplatnění zdravotní přikrývky. Jejich konstrukce a výplň je navržena tak, aby odolaly vysokým teplotám při praní i sušení v sušičce. Samozřejmostí je vysoký hygienický standard a zvýšená odolnost vůči opotřebení. Přikrývky ani po častém praní při vyšších stupních Celsia neztrácí svou pevnost a hřejivost. Jsou proto skvělou volbou pro nemocnice, hotely, lázeňské domy či penziony.

Na popularitě neztrácí ani péřové přikrývky tvořené prvotřídním husím peřím a drobnými pírky. Tyto luxusní lůžkoviny se hodí i pro alergiky na domácích prach a jsou nezvykle lehké. Oblíbíte si je pro vysoký komfort spaní i certifikaci podle mezinárodní normy. Proto se nemusíte obávat, že by peří bylo plodným místem pro vznik plísní či roztočů. Náplň je ošetřena a z hlediska čistoty a sterility normována. Zoufat si nemusí ani zimomřivci, kteří neustále bojují s ledovýma nohama pod peřinou. Na scénu přichází kvalitní vlněné přikrývky ze 100% vlny, jež vynikají termoregulačními a antialergickými vlastnostmi a garantují spánek bez teplotních výkyvů.