Luxusní bydlení v souladu s přírodou

Splňte si svůj sen o dokonalém bydlení. Už vás nebaví sledovat betonovou džungli na sídlišti, kde se již roky trápíte životem v malém a neútulném bytě? Milujete přírodu a vaším snem je bydlet v krásném dřevěném domě, jenž je obklopen přírodou a dodává vám energii i pocit harmonie? Ať už jste si odpověděli na všechny otázky ano či pouze na jednu, máte skvělou příležitost bydlet přesně tak, jak jste si před léty vysnili.

moderní roubenky

Návrat k přírodním prvkům

Možná jste se po dlouhých dohadech rozhodli pro zděný dům a nyní v rukou držíte hotový projekt. Jenže tak nějak se asi nedokážete vzdát snu – moderní – roubenky. Skuteční profesionálové, za nimiž stojí špičkové tesařské práce již od roku 1995, čekají na výzvu, aby váš projekt na zděný dům mohli proměnit ve snové bydlení v dřevostavbě. V praxi to znamená, že nepřijdete o výhody zděného domu, bude konstrukčně postaven přesně podle vašich plánů, ale už na první pohled vám učaruje použitím přírodních materiálů. Hlavní roli hrají masivní cedrové hranoly pro stavbu obvodových stěn a stejně tak odolné borovice a smrky. Sendvičový systém dřevostaveb nabízí silnou izolaci a zároveň splňuje parametry pro nízkoenergetické dřevostavby a ekologické i ekonomické bydlení. Moderní roubené – domy jsou stavěny po celé západní Evropě, kde jsou dřevostavby z panelů velice populární. Kromě precizní tesařské výroby a montáže si pro vás připraví odborníci 3D vizualizaci, abyste měli dokonalý přehled o finální podobě stavby a byli maximálně spokojeni.

Realizace hovoří za vše

Odborníci na dřevostavby za sebou mají již více než 250 realizací staveb pro soukromé osoby, ale stejně tak komerční a hospodářské využití. Jejich láska a cit pro práci se dřevem se promítá do každého detailu stavby, což oceníte zejména během bydlení v souladu s přírodou. Obraťte se na skutečné profesionály, kteří vám ochotně poradí a vyberou nejvhodnější řešení pro realizaci vašeho vysněného domova.