Nabídka bytů v Butovicích

Lidé stále řeší bydlení. Není nikde psáno, že když si seženete jeden byt, že ho časem nemůžete vyměnit za mnohem větší, lepší a modernější. I v Praze si můžete zajistit byt na klidném místě, ale v dosahu všeho potřebného pro život.

nové byty - butovice

Splňte si své sny o nadstandardním bytě

Spoluvytváření unikátních rezidenčních projektů se vždy setkává s příznivou odezvou, když se jedná o lokalitu, kde se očekává spokojené a radostné žití. Vytváří se originální architektura a nadčasové pojetí. Klade se důraz na dokonalé zasazení stavby tak, aby perfektně zapadala do okolního terénu, ale aby také ladila s historií v uvedeném místě. Nové byty – Butovice jsou výjimečné, protože vysílají jakousi vesnickou atmosféru. Zároveň jsou jen několik minut vzdálené od potřebných služeb a veřejných dopravních prostředků. Vaše nové zázemí si lze vybrat z nabídky podle ceny, podlaží, užitné plochy, balkonu nebo terasy a dispozice. Přiložený plánek vám ukáže, kde jsou situované jednotlivé pokoje, schodiště, hala, koupelna, šatna, předzahrádka, terasa a jiné prostory.

Dobrá dostupnost bytu

Byty Butovice jsou umístěné tak, že vám postačí sedm minut chůze, abyste se ocitli na stanici metra. Na autobus to dokonce zvládnete za pouhé dvě minuty. Za chviličku se dostanete k lékaři, na základní školu, do galerie nebo na sportoviště. Kdo má rád procházky, jistě ho potěší, že leží přímo u Prokopského údolí. Tato přírodní rezervace ukrývá spoustu zkamenělin, krasových jevů a jiných zajímavostí. Patří k nim jeden z nejstarších českých kostelů sv. Petra a Pavla, dále kaple na hřbitově v Řeporyjích nebo statek Opatřilka, který se nyní využívá jako obytný dům. Při toulkách nevynechte ani Jinonický zámek a Butovické hradiště osídlené už v mladší době kamenné. V údolí narazíte i na jezírko s okouny, labutěmi a kachnami, které vzniklo ve vytěženém lomu s vápencem.