Pilové pásy a pásové pily

Víte k čemu se používají pilové pásy a pásové pily?

Tyto výrobky se hodí pro domácí kutily, firmy nebo jen tak pro zajímavost jak se opracovávají různé materiály.

Pásové pily

Výběr pásové pily je poměrně komplikovaný, protože existují různé velikosti, výkony či doplňkové funkce. Doporučujeme se poradit s odborníky, protože koupí nevhodného řešení můžete výrazně tratit. Pásová pila se používá k opracování různých materiálů zejména dřeva a kovu. Základ je většinou stejný a liší se pilové pásy pro různé materiály a tvrdosti. S tím souvisí, že pro opracování kovu je zpravidla potřeba vyšší výkon.

Pilové pásy

Pilové pásy se používají o různých délkách, šířích a počtech zubů. O vhodném typu je dobré se poradit s prodejcem, protože běžný zákazník se v rozsáhlém sortimentu těžko vyzná.

Hledáte pilové pásy na kov?

Pásové brusky

Pásové brusky se používají k opracování různých materiálů do požadovaného tvaru či hrubosti. Často se tak brousí různé nástroje nebo vyhlazují sfáry při výrobě. Ve svém použití dokáží ušetřit mnoho práce a peněz.

Produkty pásové pily nebo pásové brusky jsou dostupné i v přenosných variantách. Tím je daná vysoká flexibilita v terénu a zvýšení rychlosti různých oprav. Kvalitní nástroje jsou základem úspěchu a vyplatí se kupovat pouze ověřené značky například Pilous, Bomar a Pegas Gonda.

1 komentář u „Pilové pásy a pásové pily

  1. Pokud se jedne1 o Česko a Slovensko, tak bych začal dome9nou .cz po čase vytvořil novou web stre1nku s dome9nou .sk ve slovenske9m jcazye. Vyhlede1vače totiž upřednostňujed stre1nky ze stejne9 země, ve stejne9m jcazye, jako je uživatel, kterfd něco vyhlede1ve1. Druhou možnosted je dome9na .com . Pokud je volne1, upřednostnil bych ji před .eu .

Komentáře nejsou povoleny.