Péče o každou nemovitost

Bytové domy, administrativní budovy, průmyslové a jiné firmy. Všechny tyto nemovitosti potřebují údržbu. Ať už jste jejich vlastník, spolumajitel nebo jen majitel bytové jednotky, jistě víte, kolik času zabere úklid a komplexní údržba velkého i menšího objektu. Nejlepším řešením pro všechny je najmutí externí firmy. Zajistíte si tak pravidelné úklidové služby. Využijete generálního úklidu jednou za rok, hloubkového čištění koberců a jiných povrchů, mytí oken nebo čištění fasád od nevzhledných kreseb a jiných nečistot.

úklidové služby

Firma Hondl Global Services se postará i o prostranství kolem vašeho domu. Vyhubí ve vašich prostorách nechtěné obyvatele jako jsou hlodavci, hmyz a mikroorganismy za pomocí mechanické, chemické nebo jiné metody.  Kromě udělání důkladného pořádku, dokáže vaše okolí také zkrášlit. Pomůže vám s realizací a každodenní úpravou vaší zahrady a zeleně.

Je potřeba oprava nebo revize?

Nic z toho není pro firmu HGS problém. Svěřte váš podnik nebo dům do jejich rukou, postará se o běžný chod budovy po technické a servisní stránce. Jejich zaměstnanci provádí všechny revizní práce dle platné legislativy. Drobné opravy zahrnují například instalatérské, zámečnické nebo sklenářské služby. Servisují plynová, elektrická i zdvihací zařízení.

Bude i vaším ochráncem

Když už je o vše skvěle postaráno, v budově vše funguje, říkáte si, že se nemůže nic stát. Buďte o krok napřed s kamerovým systémem. Hlídejte si svůj majetek a zajistěte svým blízkým a zaměstnancům bezpečí. Ostraha objektů je podceňována především tam, kde není na první pohled co odcizit. Vždy vám nemusí někdo ukrást auto anebo vás viditelně poškodit. V dnešní době mají pro leckoho velkou hodnotu firemní data. Proto buďte obezřetní a mějte přehled o tom, kdo se po vaší firmě pohybuje. Použití bezpečnostního systému odradí potencionálního útočníka a vás ušetří zbytečných starostí.

Hondal Global Services bude ve své podstatě vaším bezchybným domovníkem a správcem. Uklidí, opraví a navíc ochrání.