Na slunko, do stínu, prostě ven

Jakmile se trochu oteplí, všichni se chceme slunit. I když to chladné večery ještě nedovolují, zahrádky restaurací se začínají pomalu plnit. S rozbíhajícím se létem začne opět ten obvyklý problém. Po úmorné zimě, kdy jste pořád zavřeni ve čtyřech zdech, chcete jen tak sedět venku. Splňte si vaši potřebu a vytvořte si své vlastní posezení pod širou oblohou.

slunečníky

Se zahradou nebo bez

Zahradní nábytek je sice odvozen od slova zahrada, ale je možné ho využít i na balkónech a terasách. Vytvořte si vaši oázu klidu uprostřed rušného města. I když je váš byt rozšířen jen o malinký kousek venku. S trochou snahy tam vytvoříte romantické posezení pro dva. A vaše večery hned naberou jiný směr.

Vybírejte z venkovního nábytku, který vám nabídne dost prostoru pro vaše pohodlí. Zároveň bude skladný, při uložení zabere minimum místa. A jeho čištění a údržba bude snadná. Obchody nabízí křesla, lehátka, židličky a stolky z kombinovaných konstrukcí různých materiálů. Na vás zbývá jen dobře promyslet, jak, kde a kdo bude nábytek využívat.

Ve stínu pod slunečníky

Slunečník je právě ten aspekt, který z vaší terásky udělá neodolatelné místo v letních horkých dnech. Dle vašich možností můžete vybírat z různých velikostí. Neobávejte se, že by narušil estetický vzhled posezení. Při výrobě se dnes dbá i na design. Vybírat můžete z luxusních, veselých i barevných provedení.

Slunce je celý den v pohybu, buďte v předstihu a vybírejte mezi výkyvnými slunečníky nebo se středovou tyčí. Pro zastínění většího prostoru můžete zvolit sluneční clonu. Každá varianta má své výhody a každá se hodí na jiné místo. Ať už si zvolíte slunečník z masivní hliníkové nebo dřevěné konstrukce, nikdy nezapomeňte vybrat odpovídající příslušenství pro jeho upevnění. Čím větší stínidlo je, tím lépe musí být zajištěno. V tomto případě si nechte poradit od odborníků.

Stínící látky slunečníků jsou vyráběny z kvalitních textilií. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a chrání vaši pokožku před UV zářením. Zachovejte jejich dlouhou životnost zakoupením obalů pro jejich skladování.