Uskladnění bot vyřeší stylové botníky

Při zařizování interiéru jsou důležité 3 věci. Funkčnost, pohodlí a estetika pořizovaných komponentů. Každý z nás se chce ve svém domově cítit bezpečně, obklopovat se věcmi krásnými na pohled a zařízeními, které jsou funkční a kvalitní. A nejedná se jen o vybavování kuchyní, obývacích pokojů a ložnic, na které se soustředíme vetšinou nejvíce. Neměli bychom rozhodně zapomínat ani na prostory, jako jsou chodby, předsíně a haly. I ty si zaslouží naši pozornost.

botník, sedací botník

Kámen úrazu: nepřehledná předsíň

Právě předsíň by měla být zařízena tak, abychom v ní strávili co nejméně času. Nepřehledné skříně, ve kterých nenajdete svůj kabát, rozhodně nejsou to pravé. Ideální jsou přehledné věšáky a pár polic na drobnosti jako například deštník, rukavice, šály. Samostatnou kapitolou jsou potom prostory určené na uskladnění bot, které mohou být hlavním problémem.

Boty si zaslouží přehledný botník

Určitě jste už někdy setkali s problémem, který trápí mnohé domácnosti: malá předsíň a police, ve které jsou nepřehledně naházené boty jedna přes druhou. Najít druhý pár představuje pětiminutové štrachání a hledání. Noční můra každého, kdo spěchá například na autobus do práce. Nehledě k tomu, že takové uskladnění může některé boty značně poničit.

Problém s rozházenými botami vyřeší botník. Nabízí se v různých provedeních, velikostech a barevných variantách.

Ideálními produkty vhodnými do malých předsíní jsou sedací botníky, které mají dvojí funkci. Přehledně do nich uložíte své páry bot a navíc slouží jako pohodlné židle. Většinou se jedná o nízký výklopný botník, který je vybaven čalouněným a pohodlným sedákem. Takový druh botníku je obzvláště vhodný pro ty, kteří mají problém se zády nebo pro starší osoby. Ocení ho však každý z nás, neboť se jedná především o komfort při obouvání, který je zaručen. Dopřejte si pohodlí a svým botám vkusné uložení.