Odborné nátěry fasád rychle a kvalitně

Mnozí se rádi chlubí úplně novými domy, ale časem se vnější vzhled úplně změní. Někdy to trvá déle, jindy naopak. Vždyť není žádná legrace stále odolávat prudkým výkyvům počasí. Myslete na včasné opravy, abyste brzy neřešili mnohem závažnější problémy. 

Moderní technologie pro nátěry fasád

Moderní způsoby natírání fasád vás mohou jen příjemně překvapit. Odborníci s mnoha zkušenostmi vám nejprve poradí, co je pro konkrétní budovu nejideálnější. Není problém vylepšit fasádu rodinných ani panelových domů, protože i větší plochy se zvládnou za krátký čas. Nátěry fasád v Praze využívají airless technologie, které například lépe natřou hůře dostupná místa, barva se aplikuje rychleji, efektivně se využívá materiál, natřené povrchy nemají deformace a bubliny. Díky tomu, že jsou práce provedeny rychleji, s menší spotřebou materiálu, ale zároveň s vysokou kvalitou, klienti mohou výrazně uspořit s tím spojené finanční náklady. Provedení nátěrů se obejde bez lešení, protože se preferuje používání zvedacích plošin a horolezecké techniky. 

Čištění a natírání fasád se zárukou

Pokud se rozhodujete, zda si nechat natřít fasády v Praze a okolí, stačí se ozvat. Nevíte, jaký druh nátěrů bude nejvhodnější? Nevadí, protože vás navštíví vyškolený technik a situaci posoudí. Zdarma a bez závazků provede zaměření fasády, doporučí vám způsoby realizace a sestaví zdarma i cenovou nabídku. Praha – nátěry fasád se postarají o natírání všech druhů fasád, například o omítku točenou, štukovou, brizolit a mnohé jiné. Na práce se využívají pouze vysoce kvalitní a odolné barvy s obsahem trvanlivých pigmentů, což umožňuje poskytnout na nátěry nadstandardní záruku pět let. V případě požadavku umytí fasád se vyčistí hlavně od atmosférických a organických nečistot, tedy od plísní, mechů, řas, sazí, smogu, prachu a jiných.