Mají si kde hrát? Zahradní domeček pro děti

zdroj: steptwo.cz

zdroj: steptwo.cz

Jaro už klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas přemýšlet, jak zabavit děti na zahradě. Dětské hřiště na zahradu je pro vás příliš nákladnou investicí? Nevadí, kupte jednoduchý dětský domeček, který je snadný na instalaci, levný a zároveň zabírá minimu prostoru. V létě poslouží vašemu dítěti jako úkryt na zahradě, v zimě snadno domeček umístíte do dětského pokoje. V dnešním článku se podíváme, proč se stávají dětské domečky tak oblíbené.

Domeček nejen jako úkryt

Snad každé dítě touží mít skvělý úkryt, kam budou mít dospělí vstup zakázán. V takovém úkrytu pak děti hrají se svými kamarády hry. Snem snad každého dítěte je mít domek na stromě, jak to často vidí ve filmech. Mnohem bezpečnější variantou je klasický dětský domeček z odolného plastu, který můžete snadno nainstalovat jak na zahradu, tak i do interiéru. Takový domeček může sloužit nejen jako úkryt, po kterém vaše dítě již dlouho touží, ale také jako místo, kde bude mít vaše ratolest soukromí.

Zábava po celý den

Spousta dětských domečků se může pyšnit řadou vychytávek a doplňků, jako je například vnitřní vybavení. V domečcích se nachází stoleček s několika stoličkami. Ratolesti tak mohou usednout za stoleček, malovat si, skládat puzzle, nebo hrát různé hry.

Domečky jsou často opatřeny také poštovní schránkou, a tak svému dítěti můžete poslat dopis, určitě bude rádo. Dokonce některé domky mají i elektrický dveřní zvonek na baterie, jímž se hlásí návštěvy. Neexistuje snad dítě, které by netoužilo mít vlastní dětský dům. Tak splňte své dceři či synovi sen.

Ceny dětských domečků

Plastové dětské domečky by měly být vyrobeny z pevného plastového materiálu, který zaručí vysokou odolnost proti vlivům počasí. Kvalitní dětský domeček vás vyjde od 4 000 Kč a výše. Cena se odvíjí od velikosti domku, jeho vybavení a provedení. Na trhu jsou k dostání i domky v kombinaci s prolézačkami a skluzavkou, ale jejich cena začíná na 21 000 Kč. Je pouze na vás, kolik jste ochotni do zábavy pro své dítě investovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Mají si kde hrát? Zahradní domeček pro děti

  1. Vypadaji zajimave, sice mam radeji drevo, ale ten plast je asi lepsi na udrzbu a zivotnost?

Komentáře nejsou povoleny.