Ložnice jako oáza klidu

Máte pocit, že nadešel čas na renovaci stávající ložnice? Rozhodně se neobávejte přemrštěných výdajů za pořízení nového nábytku, textilního vybavení a dekorací. Ložnici hravě pořídíte, aniž byste to poznali na svém rodinném rozpočtu, a konečně získáte prostor pro odpočinek a místo, kde budete každý den slastně usínat. Prioritou místnosti je bezesporu postel, na níž se nevyplatí šetřit. Pohodlná postel je zárukou spokojeného spánku i zdravé páteře.

nábytek do ložnice

Volba matrace

Rám postele koupíte v tradičním dřevěném provedení i moderním čalouněném stylu. Na stabilní rošt pořídíte pěnové, pružinové i latexové matrace s mnoha benefity. Klasické pružinové matrace už dávno neplatí za vrzající zboží, protože jednotlivé pružiny jsou baleny v hygienických taštičkách a v kombinaci s paměťovou pěnou vám zpříjemní usínání. Pěnové matrace poskytují oporu několika hlavním zónám na lidském těle a postupně ulevují krční páteři, bedrům, nohám i trupu. Paměťová pěna se navíc dokonale přizpůsobí zakřivení těla. Nábytek do ložnice netvoří pouze prostorná postel, ale též noční stolky, komody a zejména šatní skříně. Díky široké nabídce modelových řad dnes již pořídíte veškeré vybavení v jednotném designu.

Elegantní sestavy do ložnice

Sestavy nábytku jsou ideální pro všechny věkové kategorie. Mladí ocení stylové skříně se zrcadly, kam pohodlně uschovají i sezónní oblečení, pro starší ročníky jsou v nabídce dostupné vyvýšené postele pro maximální komfort. Některé sestavy jsou navíc doplněny praktickými komodami, jež poslouží třeba jako stolek na televizi a úložiště bytového textilu. Rozhodnete-li se pro sestavy nábytku v kombinaci barev, získáte rovněž výsuvné šuplíky pod postelí s dalším důležitým prostorem pro uskladnění potřebností. Náročné zákaznice překvapí i elegantní toaletní stolky se zrcadlem a stejně tak noční stolky řešené podle aktuálních trendů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.