Jak správně vybrat postel?

Postel je základem prakticky každé ložnice či dětského pokoje. Na posteli strávíme téměř polovinu života, ať už spánkem, odpočinkem nebo intimními hrátkami. Děti na posteli usínají při čtení pohádky, dospělí zde zapomínají na denní starosti a oddávají se relaxaci. Proto byste měli postel vybírat důkladně a zvážit všechny výhody i negativa daného provedení. Poradíme vám, jak postel vybrat online, aniž byste opouštěli pohodlí domova a zároveň jak ušetříte spoustu peněz a stejně tak starosti s dopravou!

čalouněná postel

Postel do ložnice? Kvalita a stabilita jako základ!

Stojíte-li před otázkou výběru postele do ložnice, nezapomínejte, že musí unést dvojnásobnou váhu a zároveň skvěle vypadat. Jak by se vám líbilo se po náročném pracovním dni natáhnout, aniž by vám postel byla krátká, úzká nebo vás bolela záda? I to je možné díky širokému výběru rozměrů a zpracování. Zvolit můžete rám postele s vyjímatelnou matrací, kterou si pořídíte podle vlastních představ a zkušeností. Čalouněná postel 160×200 je ideální do studentského pokoje, protože poskytuje dostatek místa i pro dva. Dáváte-li přednost dřevu, nabízí se postel z masivu v několika rozměrových provedeních. V nabídce ale nechybí ani další čalouněné postele, u nichž časem sice hrozí proležení, ale zároveň poskytují úložný prostor, eventuálně praktické šuplíky. Kvalita zpracování a materiálové provedení je už dávno někde jinde, proto se nemusíte bát ošoupání či prodření látky či brzké proležení matrace. Nejen z toho důvodu je důležité vybírat spací plochu podle vaší hmotnosti.

Dřevěná postel vám přiblíží přírodu

Chcete-li vnést do svého interiéru trochu přírodních prvků, sáhněte po dřevěných sestavách nejen do ložnice. Masivní nábytek vás nikdy neomrzí a jeho precizní zpracování poznáte v každém detailu. Nezapomeňte svou novou postel vybavit rovněž nočními stolky, kam uschováte léky, postavíte lampu a získáte odkládací plochu pro vaše oblíbené knihy nebo mobilní telefon. Moderní postele jsou navrženy podle aktuálních trendů s ohledem na funkčnost i praktičnost a pořídíte-li navíc vkusný bytový textil a dekorace, rázem vznikne luxusní místo, kde se bude nejen skvěle odpočívat, ale i trávit čas ve dvou.