Dostupná dřevostavba nebo zděný dům? Záleží pouze na vás!

Jak by se vám líbilo vyměnit stísněné prostory bytové jednotky za prostorné pokoje s výhledem na hory, blízký rybníček, popřípadě třeba s okny situovanými do lesa? Už dávno není dům pouze nesplnitelným snem, bydlet můžete právě teď výhodně. A pokud máte něco našetřeno, půjde z větší části pouze o formalitu, jak vyřídit výhodný úvěr ze stavebního spoření. Stavební firmy nabízejí moduly dřevěných staveb, které se chlubí rychlostí, dlouhou životností a moderním vzhledem. Dáváte-li přednost klasice, nabízí se stavba zděného domu, kde ale počítejte s delší stavební prodlevou.

úvěr ze stavebního spoření

Dřevo – materiál, jež se neomrzí

Dřevo patří mezi stálice stavebních prvků, protože dokáže rekonstrukci proměnit v luxusní záležitost a stejně tak dodat novému domu moderní nádech. Úvěr ze stavebního spoření lze využít nejen stavbu rodinného domu. Své stávající prostory smíte vylepšit třeba o prosklenou zimní zahradu, již ocení nejen milovnice květin a romantické duše. Stylový domov vykouzlíte i jednoduchým použitím dřevěných oken, masivních dveří nebo vylepšením zahrady pomocí kvalitního nábytku z exotických dřevin. Stojí-li před vámi rekonstrukce střechy, zvažte také nové krovy, opláštění a zateplení, čímž ušetříte značné výdaje za energie.

Když nemáte našetřeno

Napjatý rodinný rozpočet nijak výrazně neovlivní ani půjčka na vše potřebné okolo vašeho domu. Chytrá půjčka na cokoliv najde uplatnění například při nákupu nového nábytku, zateplení fasády i modernizaci vaší koupelny. Úvěr je kompletně zdarma zpracován, a abyste na něj dosáhli, nemusíte prokazovat svůj příjem. Půjčka vám navíc zajistí daňovou úsporu ze zaplacených úroků a též výhodnou, fixní úrokovou sazbu. Krásné bydlení podle svých představ máte na dosah ruky! Poraďte se s odborníky na finance a vylaďte vnitřní prostory svého domu či bytu, zahradu či garáž a chatu.