Kvalitní a rychlé malování pokojů a fasád

nátěry fasád

Dobří řemeslníci nikdy nemají nouzi o práci, protože stále se najde někdo, kdo si vyžádá jejich služby. Pokud se vám líbí garance vysoké kvality poskytovaných služeb za příznivou cenu, obraťte se na AG Hammer s mnohaletými zkušenostmi.

Malíři pokojů k vašim službám

Vaše místnosti se mohou rázem proměnit v mnohem dokonalejší prostory, stačí je nově vymalovat. V současnosti se v praxi využívají nejmodernější technologické postupy společně s kvalitními a prověřenými materiály. Malíři pokojů Praha a okolí se k vám rádi vydají vykonat běžné malířské práce, ale nezapomenou ani na doplňkové činnosti, které s nimi souvisí. Nejvhodnější druhy služeb si můžete vybrat ze tří nabízených produktových programů. Ekonomik varianta je určena pro klienty, kteří nehodlají vydávat příliš peněz a většinu příprav zvládnou udělat sami. Ušetříte, jestliže si sjednáte jenom odborné práce, přičemž například zakrytí podlah a sestěhování nábytku, si uděláte vlastními silami.

Komplexní malířské služby

Klasik varianta se zalíbí jedincům, kteří přemýšlejí o získání komplexních služeb za rozumnou cenu. Zvládne se jak příprava na malování, tak odborné provedení, přičemž nebudete postrádat ani následný hrubý úklid. Konkrétně půjde o uvedení do původního stavu. Zákazníci si uklidí drobnosti z poliček, nábytku, dekorace ze zdi. Nejnáročnějším se nabízí exkluzivní plný servis, kde se před samotným začátkem nafotí interiér. Vybavení a zařízení se sestěhují, pečlivě zakryjí a olepí. Vykonají se všechny dojednané práce, aby se po jejich skončení zase vše narovnalo na původní místo. Závěrečný úklid obsahuje vytírání a ošetření nábytku speciálním přípravkem.

 Předem se za vymalování a nátěry fasád nevyžadují žádné zálohy. Lze si domluvit i placení a splátky s nulovým navýšením. Nástupní termíny jsou velmi krátké, proto si proměny domova užijete velice brzy.