Efektivní ochrana vašeho majetku pomocí plachty

V zimě i létě, kdy se teploty dostávají do minusových potažmo plusových extrémů, je potřeba některé předměty a zařízení vhodně uskladnit. Tuto možnost však mají pouze někteří z nás. Vezmeme-li v potaz například plot, trampolínu nebo dětské pískoviště, pak nám nepomůže ani sklep či garáž. Hledáte-li spolehlivé a efektní řešení, jak ochránit váš majetek, pořiďte si kvalitní zakrývací plachtu. Při výběru buďte pečliví, neboť na trhu existuje mnoho levných výrobků, které neplní avízovaný účel.

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty s nekonečnými možnostmi využití

Výrobou plachet prvotřídní kvality se zabývá například firma Plachty Štěpáník, která má v oboru více než dvacetileté zkušenosti. Klienti mohou vybírat z velkého množství nabízeného sortimentu, nebo si nechat zhotovit originální produkt na míru. Zakrývací plachty mají nekonečné spektrum použití, pohodlně se s nimi manipuluje a vydrží léta. Mezi zákazníky jsou nejvíce oblíbené autoplachty, jimiž lze během pár minut zakrýt celé vozidlo. Upevnění na gumu umožňuje plachtu snadno zafixovat pod karosérii a ochránit vůz před silným UV zářením, plískanicemi, sněhem a též před korozí. Plachty jsou vyráběny z kvalitních materiálů odolávajících povětrnostním podmínkám, extrémním teplotám i vlhkosti. Velmi dobře se uplatňují jako pokrývka pískovišť, zahradních potřeb, nebo průmyslových strojů. Speciální kategorií jsou vagónové plachty s jedinečným systémem upevnění.

Stínící sítě nejen k zajištění soukromí

Firma Plachty Štěpáník však ve svém kamenném obchodě a internetovém e-shopu nabízí mnohem více. Stále stoupá poptávka po stínících sítích, jež lze jednoduše připevnit k plotu, a zajistit si tak maximální soukromí u rodinného domu či firemního objektu. Využití nacházejí rovněž v areálech sportovišť, ve stavebním průmyslu a jako zastřešení zahradních pergol. Stínící sítě na ploty lze, stejně jako zakrývací plachty, vyrobit na zakázku.

Firma Plachty Štěpáník aneb nic není nemožné

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, zaměstnanci proto vyhotoví jakýkoli vámi požadovaný výrobek. Překážku nepředstavují nadměrné ani atypické rozměry. Produkty firmy se, na rozdíl od levnější konkurence, netřepí a netrhají, což je řadí k velice kvalitnímu a spolehlivému zboží.