Domky na nářadí

Připravili jsme pro vás přehled domků na nářadí ve spolupráci s prodejcem zahradni-domky-chatky.cz Podívejte na dostupné typy dřevěných zahradních domků.

V minulém článku jsme popsali, proč lidé často volí právě dřevěné domky, altány a garáže. Nyní se zaměříme na domky na nářadí a porovnáme si řady Elegant a Trendy.

Dřevěné zahradní domky řady Elegant

V řadě Elegant si můžete vybrat z 11 dostupných velikostí. Nejlevnější pořídíte již od částky pohybující se lehce na 20 tisíci korun. Za tuto cenu máte k dispozici 2,57m2 vnitřního prostoru. Zahradní domky jsou vyrobeny z hladce hoblovaného smrkového řeziva. Standardně jsou dodávány bez povrchové úpravy. Můžete si tak domek natřít jakoukoliv barvou a sladit s dalšími dřevěnými prvky ve vaší zahradě.

Zahradní domek obsahuje podlahu včetně impregnovaného podložního i podlahového roštu. Je tak značně omezeno, že se půdní vlhkost nedostává do dřevěné konstrukce a tím se značně zvyšuje životnost.

Pokud ne necítíte na montáž, prodejce vám domek za drobný poplatek přiveze a sestaví.

Dřevěné zahradní domky řady Trendy

Tato řada se liší především designem. Při návrhu jednotlivých domků byl kladen velký důraz na skloubení užitné funkce a právě designu. Vznikly z toho domky rovnou střechou (s malým spádem kvůli odtoku vody). Cena těchto domků je o něco vyšší, začíná na 40 tisících korun. Za tuto cenu ale dostanete podstatně větší domek, než je základ u řady Elegant. Vnitřní prostor domku začíná na 4,15m2 a obsahuje již prosklené dveře vyplněné mléčným sklem. Výhoda tohoto skla je zřejmá, v domku nemusíte mít pořádek, protože tam není vidět.

Příslušenství pro zahradní domky

K domku si můžete přikoupit příslušenství nebo si vyrobit vlastní, práce ze dřevem je snadná a zvládne ji každý kutil. Pokud máte krb, určitě vám přijde vhod příst květinový truhlík.

2 komentáře u „Domky na nářadí

  1. JayneI love the Pheasant hunt. My brother in law is a pasaehnt farmer can you believe. Very amusing. And the mugs!! Are you selling them anywhere?Post some pictures of the art gallery/front room!! Wish I lived nearer fantastic idea.How lovely to be back in Prague.Bit late in the day but so pleased to see you on the Greenaway. Fingers crossed.

  2. I can’t beviele I’ve been going for years without knowing that.

Komentáře nejsou povoleny.