Zahradní domky a dřevěné garáže

Potřebuje mít na zahradě místo, kam můžete schovat různé věci? Máte náročného koníčka, který se vám nevleze domů? Máme řešení!

Zahradní chatky, domky a altány

Ke každé zahradě neodmyslitelně patří nářadí – rýč, sekačka či kolečka. Kam ale všechny tyto nástroje schovat? Nabízí se několik řešení od umístění přímo ve vašem domu po umístění v kůlně na zahradě. Které řešení je lepší? Tak to je poměrně jednoduchá odpověď. Chcete si pro každé nářadí chodit ve špinavých botech přes celý dům? Pravděpodobně ne. Řešením je pořídit si speciální zahradní domky. Ten můžete vystavět klasicky z cihel nebo koupit již hotový ze dřeva či plastu. Vždy záleží na vašich nárocích na prostor a cenu.

Vyberte si raději větší

Ze zkušeností mnoha majitelů domů vyplývá, že zahradní domek není nikdy dostatečně velký! Časem vybavení přibývá – například si koupíte vertikutátor nebo benzínovou sekačku a místo začne rychle chybět. Myslete do budoucna! Kupujte vždy domek minimálně 2x větší než skutečně potřebujete. Samozřejmě vše závisí na místu, které máte k dispozici.

Proč vybrat domek ze dřeva?

Domek ze dřeva má nejvíce předností. Vkusně zapadne do vaší zahrady a můžete ho snadno přetřít barvou kdykoliv dostanete chuť na změnu. Lze koupit jako skládačka, takže lze postavit rychle. Domy jsou vyrobeny z kvalitní mořené smrkové desky. Nemusíte se tak bát, že by vám domek za pár let zhnil.

Dřevěné garáže – místo pro vaše koníčky

Dřevěné stavby mají nespornou výhodu v rychlosti výstavby a jejich jednoduchosti. Nepotřebujete žádné základy, jen zpevněný podklad. Můžete si tak pořídit jednoduše garáž, kde budete mít svůj prostor pro vaše koníčky. Nikdo vás nebude rušit a vy si v klidu budete moct opravit motorku či vyřezávat ze dřeva.

Do dřevěné garáže se vleze i vaše auto, pokud si vyberete větší model. Nicméně pak už je nutné mít zpevněný podklad, aby nedocházelo k deformaci zeminy. Každopádně dřevěná garáž bude na vaší zahradě vypadat mnohem lépe než plechová nebo z betonového monolitu.

1 komentář u „Zahradní domky a dřevěné garáže

  1. Pingback: Domky na nářadí | Zahrady a domy - informace pro vás

Komentáře nejsou povoleny.