Bazénová sezóna může začít!

Plastové bazény

Už se nemůžete dočkat, až jarní bundu vyměníte za plavky a místo deště si užijete pořádné koupání? A co takhle si ho letos dopřát na vlastní zahradě či chalupě? Omezovat se nemusíte pouze na klasický nadzemní bazén, ale užít si luxusní koupáníčko v bazénu zabudovaném do země. Ten působí velmi vkusně a navíc elegantně. Potěší všechny členy rodiny i návštěvy, které se u vás také rády před horkým sluníčkem svlaží. Pokud hledáte moderní a odolné bazény, vsaďte na plastové bazény, jejichž výrobou a montáží se tým odborníků zabývá více než dvanáct let.

Bazény v akci

Plastové bazény nyní získáte za lepší cenu. Bazény akce zahrnují například dopravu zdarma včetně testeru bazénové vody a další příslušenství. Rozhodně vás potěší kompletní vysavač bazénu, tepelná izolace a filtrační písek zdarma při výběru kompletního bazénového setu. Tato výjimečná akce platí do konce června 2019! Plastové bazény jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiály, který je určen speciálně pro nádrže, jímky a bazény. Životnost nabízí okolo čtyřiceti let a díky vysoké pevnosti, stálobarevnosti a schopnostem odolávat povětrnostním podmínkám během celého roku slibují dlouhé roky používání bez omezení. Omezovat se přitom nemusíte velikostí ani tvarem. Pro milovníky koupání za každého počasí se nabízí praktické zastřešení, jež dodá bazénu punc originality. U zastřešení lze vybírat nízké zastřešení i variantu z vysokých profilů. Zastřešení je montováno zkušenými pracovníky, kteří sází na hliníkové profily se speciální úpravou.

Vkusný doplněk zahrady

Vůbec nezáleží, jak velkou zahradu vlastníte, popřípadě kam chcete umístit nový, plastový bazén. Na výběr máte z mnoha cenově zvýhodněných bazénových setů, díky nimž získáte nejen skvělou cenu, ale především balíček s kompletním vybavením pro snadnou péči a údržbu. Bazén lze vylepšit moderním okolím, třeba zámkovou dlažbou, vkusnými dřevěnými panely či stálobarevnou plastovou krytinou.