Luxusní domy s nadčasovým designem

Moderní nízkoenergetické domy

Každý chce investovat do dobrého bydlení, které odpovídá nejmodernějším trendům, protože to zaručuje maximální komfort žití. Pokud se obrátíte na odborníky s dlouholetou praxí s výstavbou, můžete si být jisti, že se brzy nastěhujete do domu podle představ.

Zdravý a inteligentní dům

Co se očekává od stavby moderního druhu? Dopřejte si nadčasový design, inteligentní ovládání a tolik úsporné technologie, že díky nim ušetříte dobré částky, které posléze využijete například na cestu k moři. Moderní dům na klíč může být brzy váš, protože rozsáhlá výstavba pokračuje, navíc ve velice atraktivní lokalitě. Firma na výstavbu rodinných domů se nyní zaměřuje na stavby u obce Zlonín, což je místo nacházející se pouhých sedm kilometrů severozápadně od Prahy. Tento projekt je v naší republice jedinečný svým rozsahem, plánuje se postavit přes stovku pasivních domů v průběhu tří let. Splní se náročná kritéria, aby si noví majitelé dopřáli vyšší komfort bydlení.

Některé z předností nízkoenergetického domu

Moderní nízkoenergetické domy jsou ekonomické, ekologické, zdravé a inteligentní. Očekávejte velmi nízké náklady na energie, což vám konkrétně ušetří až devadesát procent v porovnání s běžnou budovou. Budete si užívat neustálého přívodu čerstvého vzduchu bez průvanu a antialergenního prostředí. Nebudete si stěžovat na přílišné teplo v létě a na chlad během zimní sezóny, protože pokaždé se můžete spolehnout jen na příjemné teploty. V místnosti nezaregistrujete žádné teplotní rozdíly. Stavba domu na klíč pro pasivní varianty se dá finančně podpořit financemi z programu Nová zelená úsporám, a to ve výši 450 000 Kč. Stačí si podat zpracovanou žádost. Čerpání se uskutečňuje až po kolaudaci domu. V lokalitě najdete vše potřebné pro běžný život – mateřskou a základní školu, zastávku autobusu a vlaku, restauraci či golfové hřiště.