Vybíráme zahradní nábytek

Posezení na zahradě je příjemné a řadí se k nejlépe stráveným chvílím celého dne – zvlášť pokud posedíte s dobrými přáteli. Podívejte se s námi na několik tipů, jak správně vybrat zahradní nábytek.

Máte velkou rodinu a trávíte nedělní obědy na čerstvém vzduchu? Nebo rádi jezdíte s přáteli slavit všechno možné na chatu? Anebo jste snad milovníky grilování a steaky, klobásky a gril musíte vytáhnout každý týden? Bez zahradního nábytku se každopádně neobejdete.

Dbejte na kvalitu

Zahradní nábytek bývá už z principu vystaven nepřízni přírody. A i když jej hodláte před deštěm schovávat třeba do kůlny nebo zakrývat speciálními obaly, své způsobí i vytrvalé slunce a vítr. Proto musí být vyroben z kvalitních materiálů.

Ratanový nábytek sice působí přepychově, ale zároveň je velice citlivý. Nehledě na to, že bývá často čalouněný a takové kousky venku jednoduše nechat nemůžete. O něco odolnější je dřevěný nábytek, pokud však chcete investovat do skutečně kvalitního nábytku, u kterého nebude vadit, když jej přes noc necháte na pospas větru a dešti, vyberte kovový nábytek nebo z plastu.

Mějte nábytek sladěný

Zahradní nábytek si dnes můžete sami namíchat dle vašich potřeb. Vybírat můžete z nepřeberného množství stolů i křesel nebo si koupit rovnou celý zahradní set. Když zůstanete u první varianty, kupte takový nábytek, aby k sobě ladil. Jednotlivé díly sice mohou samostatně vypadat hezky, ale nakonec budou tvořit jeden celek. Proto je možná jednodušší vybírat mezi zahradními sety.

V každém případě nakupujte u osvědčených prodejců a nebojte se objednávat přes internet. Ceny v e-shopech se totiž leckdy pohybují výrazně níže než v kamenných prodejnách. Navíc můžete nábytek vrátit do 14 dnů a nemusíte se starat o dopravu k vám domů.

1 komentář u „Vybíráme zahradní nábytek

  1. Ve stope1ch legende1rnedch topeodelmk jako Claudia Schiffer, Eva Herzigove1 a Laetitia Casta, byla 20 lete1 Alyssa Miller pokřtěna jako nove1 tve1ř GUESS, a to osobně charismatickfdm spoluzakladatelem Paulem Marcianem. Ačkoli jejed tmave9 vlasy a ne1dherne1 tve1ř připomednajed mladou Sophii Loren (či jinou smyslnou italskou herečku), ona překvapivě poche1zed z Los Angeles! Alyssa je nejevropštěji vypadajedced americke1 dedvka, jakou jsem kdy viděl! řekl Marciano na zahajovaced akci pro značku nove9ho parfe9mu GUESS Seductive.

Komentáře nejsou povoleny.